Cinsel Birleşmeye Bu Kılavuzla Hazırlanın

  • İlk öncelik ve en ehemmiyetlisi olan bedeninizi rahatlatmayı öğrenin. Cinsel birleşme sırasında dinlenmek ve bedeni “hissetmek” öğrenmek için yardımcı olacak çoğu yöntem bulunmaktadır. Örneğin Yoga size seks esnasında soluk denetimini henüz dikkatli kullanmak ve öğretmek için defa kolay egzersizler bulunmaktadır.  Nefes temposunu denetler ve henüz dikkatli olunursa cinsel performansınıza katkısı gözle görülebilecek şeklinde artar. Cinsel performans yerine eksiğiniz olduğunu düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam edin.
  • Cinsel fonksiyon hem sizin hemde partneriniz için bir beğeni durumuna gelmeli eğlenmeyi bilmelisiniz. Daha eğlenceli duruma sebep gelir derseniz. Öncelikle karşı tarafla cinsel iletişiminiz olması lazım olur. Cinsellikte etkileşim defa ehemmiyetlidir. Nedeni ise karşı tarafın nelerden daha fazla hoşlandığını nelerden haz aldığını anlamanız iki doğrultu içerisinde oldukça hoşnut edici neticeler verecektir.
  • Ara ara karşılıklı olarak birbirinize mastürbasyon yapın bu sizlere güzel tecrübe olacak ayrı olarak çok güç sarf etmeden cinselliğinizi yaşamış olacaksınız.
  • Cinsel temasa hem renk katmak hemde zevkleri doruklara ulaşmak için yardımcı oyuncaklar kullanmaktan asla çekinmeyin. Başlarda bu biraz acayip gelse de henüz ardından sizde anlayacaksınız ki harbiden daha çok beğeni alabilmek mümkünmüş. Üstelik yardımcı eşyalar bulunduğu için daha çok güç sarf edip cinsel performansınızı düşürmeyeceksiniz. Üstelik fazlası vakit bundan sonra vazgeçmeyeceksiniz bu oyuncaklardan.
  • İlk öpüşme ve yaklaşma ilk başlangıç bulunduğu için oldukça samimi içten öpücükler karşılıklı olarak daha iyi bir bağ ve heves meydana koyar. Elinizden geldiği kadar bu zamanı uzatmaya çalışın.
  • Elleri oldukça dikkatli kullanın ve aklınızdan cinsel uzuvları çıkarın. Vücudu gezin tanıyın bu henüz tesirli olacaktır. Cinsel performans yönünden, ilgi edilmesi başka bir mevzu ise iki doğrultusunda tam hazır hissettiğinde cinsel temasa girmesidir.
  • Kadına güzel şeyler fısıldayın güzelleştiğini ve henüz da iyi olduğunu vücudunu beğendiğinizi gibi şeyler. Birde kadınlar kulaklarından aşırı derece de haz alırlar ve harekete geçirilir bu kısımdan.
  • Atmosferi doğru ayarlayın ve seçin atmosfer romantikliğin anahtarıdır. Etrafı hazırlayın bu bir müzik çok olmayacak şeklinde güzel bir koku gül yaprakları gibi atmosferi iyiye götürecek şeyler yapın.
  • Duygularınızı geride tutmayın. Sevişirken duygularınızı ifade etmekte özgürsünüz. Sesiniz duygularınızın ne olduğunu size anlatıyor ve hissettiğiniz şeyleri gerçekleştirmekten utanmamalısınız.
  • Hep evinizin içinde değilde sevişecek yeni yerler keşfedin ve istediğiniz gibi sevişin mekan farklılığı size ilaç gibi gelecektir.

Toplumda konuşulmayan sorunlardan en önemlisi cinsel sorunlardır. Sitemizde mevcut olan cinsel ürünleri yüksek tansiyon, inme geçirenler sağlık kontrolü ile kullanmalıdır. Etrafımızda kabul görmüş tabu ise sitelerde satılan bitkisel cinsel sağlık ürünlerinin etkisinin olmadığıdır. Meydana gelen cinsel sorunlarda çoğu insan hastaneden çekinirken bazıları kendi çözümlerini üretirler. En çok ilgi görenler performans yükseltici, göğüs büyütücü, vagifirming ve diğer ürünlerdir.

Performans Arttırıcı Yorumları

Ürün açıklamasına göre kullandığınızda kesin yarar sağlamaktadır. Üroloji bölümüne gittiniz fakat problemlerinize çözüm yaratmadıysa, internetten cinsel ürün tedarik edip içinizi rahatlatabilirsiniz. Paket teslimatında kişisel gizlilik korunarak asla kargocu tarafından bilinmemektedir. Sitemizdeki cinsel performans ürünleri aynı şekilde eczanelerin de satış yaptığı ilgili bakanlıklardan onay almış ürünlerdir. Mevcut sitemizden cinsel sorunlara sahip birçok bay bayan ürün siparişi geçerek dertlerinden kurtuldu. Sık sık rastlanan cinsel bahaneler antidepresan ilaçları, ruhsal nedenler gibi sebepler yer alır.

Sitede yer alan ürünler kimyasal bulunmayan, uygun fiyatlı, ilişki mutluluğu sağlayan, uyarıcı ürünlerden oluşuyor. Kızlarda görülen en sık görülen problemler hormonal bozukluklar, duygusal problemler ilk sırada görülmektedir. Kendinizde bir sorun olduğunu düşünüyorsanız performans arttırıcı yorumları hakkında tecrübe sahibi olmak için iletişim numaralarından uzmanlardan bilgi alabilirsiniz.

Bize iletilen sorulardan biri ise cinsel ürünlerin ne kadar etkili olduğu hakkında konuşuluyor. Erkeklerde görülen sık yaşanan problemler sertlik yaşayamama, andropoz sorunları yaşanıyor. Cinsel boyuttaki sorunlar kendine güveni negatif yönde etkiler. Medikal sitelerinden tercih yapacağınız ürünlerde taksit yapma seçeneği de sizlere sunmaktayız. Cinsel ürün ilaçlar alkol tüketilen zamanlarda karıştırılması uygun değildir.

Hem erkekler hem de kadınlar mükemmel bir seks hayatı hayal etmektedir. Seks çok basit bir eylem olmasına rağmen sosyal hayatın düzene girmesinde, mutluluk konusunda çok etkili olmaktadır. Seks yapmanın en zor olan bölümü ise iletişim kurabilmektir. Seks hakkında açık ve net olarak konuşmayan çiftler çıkmaza girebilmektedir. Tutkulu bir seks yaşamak için önünüzdeki engelleri kaldırarak partneriniz ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Seks hayatınızı canlandıracak basit önlemler…

Cinsellik Hakkında Konuşmaktan Çekinmeyin

Cinsellik utanç verici bir durum değildir ama pek çok insan cinsellik söz konusu olduğunda utanmaktadır. Cinsel ilişkinin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için partnerlerin her konuda konuşabilmesi gerekmektedir. İsteksiz olma sebeplerinizi mutlaka karşı taraf ile paylaşmalısınız.

Arada Sırada Seks Planı Yapın

Günümüz şartlarının yoğun ve sıkıntılı olması nedeni ile cinsellik plansız olarak gelişmektedir. Planlı seks yapmanız eşiniz ve sizin için harika bir aktivite olacaktır. Partnerinize zaman ayırmalısınız.

Partnerinizin Seks Haritasını Çıkarmalısınız

Seks hayatında partnerinizin nelerden hoşlandığını bilmelisiniz. Partnerinizin neyi istediğini ve neyi istemediğini mutlaka öğrenmelisiniz.

Alınacak sorumluluğun üstesinden gelememek, karşı tarafı mutlu edemeyeceğine ve bu yükü kaldıramayacağına dair bazı korkular nedeni birçok kişi ilişkide bağlılıktan korkar ve uzun süreli ilişki adına evlilikten kaçar. Bu durum özellikle erkeklerde çok fazla görünür psikolojik bir öz güven kaybından ötürü kaynaklanır. Kişinin çevresinde gördüğü kötü evlilikler ve zorlu yaşam şartları, evlendiği zaman partnerini hiçbir konuda mutluluk edemeyeceğine dair erkeğin bu konuda geri adıma atmasına neden olur.

Bağlılık korkusu kadınlar için de geçerli bir durumdur. Ancak kadınların korkusu farklıdır. Onlar daha çok evlilik sonrası erkeğin değişerek kötü birine dönüşme ihtimalinin kendisine zarar getireceği gibi bir baskıdır. Bu da bir kadının aynı şekilde uzmanlara göre çevresinde gördüğü olumsuz evlilikler içerisindeki erkeğin kötü davranışlarıdır. Fakat tüm bunlar yersiz, psikolojik korkulardır.

Eğer kişi eş adayını iyi tanımış ve ona tam olarak güveniyor ise evliliğe doğru adım atmalıdır. Üstelik bu korku yüzünde hiç evlenmemek de yanlış bir dürtüdür. Eğer bir şüphe duyuluyorsa, o zaman partner için yakın çevrenin de fikirleri alınabilir.

label, , , ,

About the author