Cinsellikte Sorun Yaşadığımızda Neler Yapmalıyız

Vakit evliliklerde yaşanan cinsellik problemlerinde derhal ümitsizliğe kapılmamak lazım olur. Bu vaziyetin geçici bulunduğu ve muhtelif takviyeler muhtelif nasihatler ile atlata bilindiğini bilmeniz lazım olur. Ömür boyu aynısı yastığa baş koyduğunuz eşinizle yaşanan meselelerin başında bir doğrultuda defa heves başka doğrultuda ise isteksizlik gelir. Bunun sebebi ise gerçekte defa kolay. Karşı tarafın hoşlandığı ve hoşuna gidecek bir atılım ile bu isteksizliği gidebilmeniz olasıdır. Bu sorunda gerçekleştireceğiniz ilk şey onun hoşuna gidebilecek ve her vakit sizi isteyeceği kalifiye noktalarını bulmanız ve aynı zamanda destek alabilmek için lady era bayan azdırıcı hap kullanmanız gerekmektedir. Bazı çiftlerde ise ten ahenksizlik meselesi yaşanabilir.

Cinsellikte Ten Uyuşması

Ten uyumu olarak bilinen şey çiftlerin terlerinin dahi birbirleriyle ahenkli olması ve gün içerisinde çokça birbirlerini arzulamasıdır. Ten uyumsuzluğuna çözüm getirebilmek için adamın daha fazla kadınını düşünerek hareket etmesi lazım olur. Örneğin seks saatlerinde yaşanan ahenksizlik kadında isteksizliğe yol açabilir. Çünkü erken saatlerde yaşanacak bir birlikteli ardından bayanın duşa girmesi, saçını kurutması hazırlanması sabah yemeğini hazırlaması ve şayet çocukları varsa onları hazırlaması yorucu olabilir. Erkeğin ise tek derdi duş alıp kahvaltı yapıp işe gitmesidir. Bu meseleye neredeyse bütün evliliklerde rastlanabilmektedir.

Kadınları Cinsel Açıdan Mutlu Etmek

Bu halde kadınının gönlünü hoş tutabilmek ve onun isteklerini göz ardı etmeden henüz makul bir vakitte seks inşa etmek cinsellikte yaşanan ten uyumsuzluğu ve saat uyumsuzluğunun tesirli bir çözümü olacaktır. Çiftler arası yaşanan cinsellik meseleleri arasında ise çiftlerden birinin seks evveli kendisine yeteri kadar bakımını gerçekleştirmemiş olmasıdır. Örneğin fırçalanmamış dişler, nikotin kokusu, ter kokusu, kesilmemiş ve rahatsızlık verici pis tırnaklar isteksizliğin esas sebepleri arasında bulunmaktadır. Bunun için beden temizliğine itina gösterilmeli ve ilişkiden evvel belirli temizlikler gerçekleştirilmelidir. Cinsellikte yaşanan bütün problemlere çözüm merkezli yaklaşıldığında pozitif neticeler alabilirsiniz.

label, , , , , , , , , , , ,

About the author