Delay Geciktirici Sprey ve Erken Boşalma

Penis sertliğini maksimum seviyeye çıkarabilecek olan Delay 28000 geciktirici sprey oldukça etkili bir bitkisel formül ile birlikte hazırlanmıştır. İçeriğinde yer alan etken maddeler ile birlikte erkeğin ereksiyona daha kolay ulaşmasını ve bu durumun uzun sürmesini sağlamaktadır. Bu şekilde partnerler için farklı deneyimler yaşanabilmesi adına süre ayarlanmış olacaktır.

Erkeğin daha yoğun hazları deneyimleyebilmesi ve aynı şekilde bayanın da orgazmı deneyimleyebilmesi adına geciktirici sprey etkisi son derece uzun sürmektedir. Böylece partnerler daha yoğun bir şekilde haz alacak ve cinselliğin kaliteli yaşanmasını sağlayacaktır.

Penis sertliğinin korunmasını sağlayan Delay 28000 geciktirici sprey cinsel aktiviteden 15 dakika kadar önce penisin tamamına püskürtülmelidir. Böylece ürün etkisini çok kısa bir süre içerisinde gösterecektir.

Doğal Geciktirici Var mı?

Geciktiriciler konusunda birçok erkeğin aklına soru işareti gelir. Çünkü tarz ürünlerin zararlı olduğunu düşünürler. Bu konuda bilip bilmeden yapılan haberler insanları yanlış yönlendirdiği gibi, aynı zamanda kötü niyetli üreticilerde buna sebep olmaktadır. Oysa doğal yollar ile yapılan, içerisinde bitkisel ürünler bulunan geciktiricilerde vardır. Geciktirici bitkisel yolla üretildiği zaman zaten daha etkili olur. Geciktirici etkiyi sağlayan içerisinde ki bitkilerdir. Ama bazı üreticiler daha ucuza üretim yapmak için, kimyasallar ile etkiyi arttırıyor.

Kimyasal ürünler kullanılarak üretilen geciktirici sprey insan sağlığına da ciddi etkileri vardır. Özellikle doğrudan kana karışan hap gibi formları kalp krizi, mide bulantısı ve kusma gibi etkilere neden olabiliyor. Bir kere üzerinde Sağlık Bakanlığı onaylıdır yazısı yazdığını gördüğünüzde kesinlikle sahte olduğunu anlayabilirsiniz. Geciktirici bitkisel ise o sağlık bakanlığı değil tarım bakanlığı onaylı olmalıdır. İlaç statüsünde olmadığı için kesinlikle sağlık bakanlığı onaylı olmasına ihtimal yoktur. İçindekiler kısmında da papatya, melisa otunu görmediyseniz bilin ki o kimyasal bir geciktiricidir ve almayın.

Erken Boşalma Problemine Dikkat

Erkeklerde erken boşalma, cinselliği olumsuz yönde etkiliyor. Meninin kontrol edilememesi durumunda ortaya çıkan bu sorunun erkek cinsel yaşamındaki etkilerine gelin birlikte bakalım.

Erkek cinsel hayatında en büyük sorunlardan birisi olarak görülen erken boşalma, cinsel hayatı olumsuz yönde etkileyen bir sorun. Erkeklerde güven problemine yol açan erken boşalma sorunu, günümüzde birçok erkeğin başına gelebilen bir sorun. Görülmesinin sebepleri ise kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor.

Cinsel ilişki sırasında kadın ya da erkeğin yeterince zevk alamamasına bağlı olarak ortaya çıkabilen bu sorun, meninin kontrol edememesi sonucu erkeğin erken boşalmasına ve yeterince zevk alamamasına yol açıyor. Yapılan araştırmalara göre Türk erkeklerinin çoğunda erken boşalma sorunu var.

Kadın ve erkeklerde farklılık gösteriyor

Uzmanlara göre kadın ve erkeklerde boşalma süresi farklılık gösterebiliyor. Erkeklere göre daha geç sürede boşalan kadınlarda bu durum ‘geç boşalma’ olarak adlandırılabiliyor. Kontrolsüzlük olarak görülen erken boşalma sorunu, özelliklere kadınlara kıyaslandığında erkekler için önemli bir sorun. Erkeklerle kadınların cinsel yönden farklılıkları ise sadece bununla sınırlı değil. Boşalma süresinin yanı sıra cinsel performans yönünden de kadın ve erkek yapısı oldukça farklı.

Psikolojik etkenlere bağlı

Erkeklerde erken boşalma sorununun en büyük sebebi, psikolojik etkenler. Aşırı heyecan, özgüvensizlik gibi problemler erken boşalmayı tetikleyen unsurlar olarak görülüyor. Erken boşalmaya neden olan diğer etkenler arasında ise meni fazlalığı yer alıyor. Vücutta aşırı miktarda meni olması durumunda, meni kendini bir an önce dışarı atmak istiyor. Uzmanlar bu sebeple ara sıra mastürbasyon yaparak fazla olan meninin vücuttan atılmasını tavsiye ediyor.

Tedavisi mümkün

Erken boşalma probleminin sık sık yaşanması durumunda doktora başvurmak tedavi sürecini hızlandıracak bir etken olacağı için tavsiye edilmekte. Erken boşalmanın tedavi edilebilir bir hastalık olduğunu unutmayın!

Erken Boşalma Problemine Çözüm Geciktiriciler

Bilindiği gibi seks hayatı pek çok çift için farklı ve önemli etkileri ile dikkat çeker. Çünkü seksin iyi bir şekilde yapılması, üstün performansların gösterilerek karşılıklı mutluluğun yakalanması gibi konular iki tarafın da isteği ve cinsel gücü ile ilgilidir. Eğer herhangi bir eksiklik ya da zayıflık görülürse çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Erkeklerin yaşadığı erken boşalma gibi sıkıntılar bu tür durumlara örnektir. Ancak çözüm basittir ve uygun olan bir cinsel sağlık ürünü ile bu sorunlar giderilebilir. Erken boşalma sıkıntılarına karşı da geciktirici sprey tercih edilir. Sprey kullanımı kolay olduğu için de seçilmektedir.

Milyonlarca erkek tarafından kullanılan önemli cinsel sağlık ürünleri arasında geciktirici hap türleri de bulunur. Bu hapların kullanımından sonra çok daha etkin ve çok daha sağlam bir seks performansı ortaya koyan erkekler kadınlarını da tatmin ederek daha iyi bir cinsel yaşam inşa ederler. Dileyen herkesin tercih edebileceği tüm bu seçenekler arasında geciktirici krem de bulunur. İsteyen herkes bu ürünleri kullanabilir.

Erkeklerde Erken Boşalma Tedavisi Önemi

Cinsel hayatı düzenlemek, daha hoş zamanların yaşanmasını sağlamak, en güzel anları paylaşmak ve benzer amaçlardan dolayı çiftlerin cinsel destek ürünlerinden yararlanmak istemeleri gayet normaldir. Dünyanın her yanında bu durum gözlemlenebilirken, çiftler daha heyecanlı ve hareketli bir seks hayatı için bu tarz ürünlere başvurabilirler. Özellikle de erkekler için geciktiriciler fazlası ile dikkat çeker. Çünkü geciktirici ürünler sayesinde erken boşalma sorunu kabus olmaktan çıkar.

Bir erkek erken boşalma sıkıntısını çözdüğü an partnerini daha çok mutlu etmenin yollarını bulabilir. Çünkü her kadın yatakta daha uzun süre kalıp daha iyi bir sevişme şansını değerlendirmek ister. Bunun için de erkeğin geciktirici hap kullanıp yatakta kalma süresini ve performansını artırması gerekebilir. İşte bu noktada söz konusu ürünler kilit bir rol oynar.

Öte yandan geciktirici sprey tedarik edip pratik bir biçimde bu üründen yararlanmak da önemli bir detay olarak dikkat çeker. En sık kullanılan ürünlerin arasında gelen bu seçenek ile harika anların yaşanması mümkündür.

Erken Boşalmanın Erkeklere Zararları

Toplum içerisinde sıkça rastlanılan bir durum olan erken boşalma, cinsel ilişkilerin sorunlu devam etmesine yol açmaktadır. Genellikle ergenlik döneminde uyanan cinsel istek ve düzenli bir ilişki yaşamının olmaması sonucu mastürbasyon eğilimi ve bir an önce boşalma anının yaşanma isteği ile ortaya çıkmaktadır.

Erken Boşalmanın Zararları

Erken boşalmanın erkeklere zararı, ereksiyon olamama ve cinsel isteksizlik olarak ortaya çıkmaktadır. Aynı şekilde erken boşalmanın görülmesi ile kadınlarda da haz alamama ve boşalamama duruma meydana gelmektedir. Böylece cinsel ilişkideki olumsuz durum genel olarak ikili iletişime de yansımaktadır.

Ailelerin dağılmasına ve ilişkilerin sonlanmasına kadar giden bu durum cinsel soğukluk olarak da bilinmektedir. Erken boşalmanın erkeklere zararı konusu ele alınınca tedavi süreçlerinin olması ve öncelikle kişilerin cinsel ilişki eğitiminden geçirilmesi ve boşalma anında kendini eğitmesi önerilmektedir. Öğretilen egzersizlerin düzenli bir şekilde yapılması ile zamanla bu sorun çözüme kavuşmaktadır. veya geciktiriciler kullanabilirsiniz. Evliliğin ve ilişkinin temelini oluşturan cinsel istek ve arzuların sorunlu hale gelmesi ilişkilerin bitmesine yo açmaktadır. Bu nedenle çözümlenmesi önem arz etmektedir.

label, , , ,

About the author