Erkeklerin Bayan Cinselliğine Dair Sorduğu Sorular

Kadınların cinsellikle alakalı merak ettikleri fakat sormaya utandıkları soruların cevaplarını ‘’en enteresan seks sualleri ‘’ adlı yazımda vermiştim. Bu yazımda ise,erkeklerin bayan cinselliğine değin sık sık sorduğu fakat tam anlamıyla yanıtlarını alamadıkları suallere ilmi cevaplar vereceğim.

Soru 1 : Kız arkadaşımın /nişanlımın /karımın benden evvel farklı erkeklerle defa seks yapıp yapmadığını sebep anlarım?

Erkeklerin en classic güvensizlik sorularından birisidir. Aslında güvenilmeyen,şüphe edilen karşı doğrultu değil,bizzat özgüven meselesi olan adamın kendisidir . Yaşanılan özgüven eksikliği bu tür suallerle karşı tarafa yansıtılır ve emniyet meselesi maskelenir. Bu özet psikoloji bilgilendirmesinin sonrasında suali yanıtlayalım; Bir bayanın sekste aktif olması,kendini ifade etmesi,isteklerini açıkça söylemesi (göğüslerimi okşa,vajinama oral seks yap, v.b) o bayanın ya da genç kızın sekste deneyimli bulunduğu manasına gelmez. Bu nedenle,sekste hareketli bir sevgiliniz ve eşiniz varsa,onun defa adamla yatmış olabileceği kuşkusuna kapılmanız manasız. İlişki koçluğu yaptığım kadınlar ve çiftlerdeki gözlemlerime dayanarak söyleyebilirim ki,cinsel manada kendisini özgürce söyleyen kadınlar,yatakta suskun ve mahcup kadınlardan daha düşük cinsel tecrübeye sahipler!. Çünkü cinsel deneyimi yüksek bir kadın,eşinin ya da sevgilisinin bunu anlamaması için yatakta ‘’acemi ,masum ve mahcup kız ‘’ rolü yapabiliyor. Elbette istisnalar bulunmaktadır fakat,genel olarak edindiğim gözlem bu istikamette.

Soru 2 : Kız arkadaşım/Eşim yatakta defa azgın gelecekte beni aldatır mı?

Yine bir özgüven eksikliği suali. Anlamadığım mevzu ise şu; Bayan yatakta azgın olsa mesele,ruh gibi yatıp,sekste aktif olmasa yeniden mesele. Bu suale,kadının psikolojik yapısını açıklayarak yanıt vereceğim ; Bir bayan bedensel ve ruhsal manada bir erkeği içselleştirmişse,yani onu her manada içerisine almayı istemişse, o erkeğe arzuladığı tümşeyleri verir. Bunun yerine ister aşk deyin, ister ten uyumu. Yani, sevgiliniz ve eşiniz sizinle yatakta defa ateşli ve turkulu seks yapıyorsa,o bayan her şeyiyle size teslim olmuş demektir.Bu durumdan kuşku duymak adına,kadının size olan cinsel çekiminin tadını yaşamanızı öneririm.

Soru 3 : Karımın / Kız arkadaşımın / Nişanlımın anal seks yaptığını sebep anlarım?

Bakire olup adamla vajinal temas yaşamayan ya da yeni izdivaç edip bekaretini eşiyle kaybeden kadınlar ile ilgili erkeklerin aklına bu sual takılabiliyor. Tamam hocam karım evlendiğimizde bakireydi de,ya benden evvelki erkek arkadaşlarıyla aksi temas yaşadıysa, bunu kavramanın bir yolu yok mu?’’ diyen erkek danışanımın suali bir gün önce gibi aklımda. Sorunun yanıtına geçmeden evvel ben size bir sual sorayım; Diyelim ki eşinizin henüz evvel anal seks yaptığını öğrenmenin bir yolu var ve bunu öğrendiniz.Elinize ne geçecek? Boşanacak mısınız ondan? Veyahut ilişkiniz öğrendikten ardından henüz neşeli ve sıhhatli mı olacak?  Siz bu soruların yanıtlarını düşünedurun, ben sualinizi yanıtlayayım; Bir bayanın basit anal seks yapılması, anal seksten iğrenmesi,anüsünün geniş olması o bayanın defa aksi temas yaşadığı manasına gelmez. Anal kaslar (sfinkter) kalıtsal ve bedensel nedenlerden kaynaklı sıkı ya da gevşek olabilir. Örneğin;Düzenli spor yapmış bir bayan defa çok aksi temas yaşamış olsa dahi, anal ve pelvik kasları sıkı bulunduğu için,hem vajinası hatta anüsü dar olabilir ve sizi ‘’hiç aksi temas yaşamadım,ilk seninle arkadan tecrübe ettim ‘’ diyerek kandırabilir.  Veya; kalıtsal olarak beden kasları gevşek olan bir bayanın anal kasları da gevşek gerçekleşir,kolay aksi temas yaşar.Siz de zannedersiniz ki, henüz evvel defa anal seks yapan.. Bu konuyu detaylı olarak ele aldığım ‘’aşırı seks ve devasa penis vajina genişletir mi ? ‘’ adlı yazdığım makaleyi okumanızı öneririm.

Soru 4 : Kız arkadaşımın / Nişanlımın / Karımın göğüsleri genç olduğu halde sarkmış.Bu vaziyet henüz evvel defa seks yaptığının sendromu olabilir mi?

Lafı defa çok dolandırmadan yanıt vereyim; Evet olabilir. Ama partnerinizi yargılamadan evvel,sarkık göğüsle alakalı şu ilmi gerçekleri de hesaba katmalısınız;Büyük göğüsler yerçekimin tesiriyle derli toplu sutyen kullanılsa dahi sarkar.Ayrıca, küçük fakat sarkık göğüslere sahip bir bayanın göğüsleri; kalıtsal yapı,spor yapmamak,sağlıksız beslenme gibi nedenlerle sarkmış olabilir.

Soru 5 : Karımın /nişanlımın /Kız arkadaşımın orgazm taklidi yaptığını sebep anlarım?

Kadınlar her cinsel temasta orgazm olmayabilirler.Yapılan ilmi çalışmalar işaret ediyor ki, bayanın orgazm bulunduğu cinsel temas adedi %45-50 arasında. Yani,her on sevişmeden 4-5 inde orgazma erişiyor. Yani,kadın orgazmı erkeğinkine göre henüz komplike bir mekanizmaya sahip. Zor orgazma ulaşan bayan,eşini ya da sevgilisini kötü hissettirmek istemediği için orgazm taklidi yapılabilir. Bir adamın ,kadının harbiden orgazm mı olduğunu,yoksa rol mü yaptığını anlaması ise neredeyse olanaksızdır.

Bir erkeği cinsel manada tahrik eden (deyim yerinde ise azdıran) kimi hareket ve davranışlar bulunmaktadır. Eğer erkeklerin alakasını çeken seksi bir bayan olmak istiyorsak,bu tür davranışları yeterinde sergilmeniz,size olan ilgilerinin yükselmesine yardım edebilir. Şimdi sırayla,resimli anlatımla bu tavır ve davranışların neler olduğunu inceleyelim; Erkeğin Cinsel Yönden Alakasını Çekmeye Takviye Edecek Davranışlar Neler?

1- Eklendi Sırasında Dudak Isırmak

Bir bayanın ya da genç kızın adamla Eklendi eder iken farkında olmadan hafifçe dudağını ısırması o bayanın cinsel manada uyarıldığının göstergelerinden birisidir. Erkeklerin fazlası konuşurken ya da dinlerken dudağını hafifçe ısıran bir kadın gördüklerinde içgüdüsel olarak (farkında olmadan)tahrik olurlar.

2- Boynu ve Saçları Okşamak

Kadınların bir adamla Eklendi eder iken saçlarını okşaması o erkeğe duydukları ilginin en devasa kanıtlarındandır.Eğer cinsel bir çekim de yakalamak istiyorsak,saç uçlarını hafifçe kıvırıp oynarken,arada bir boyun ve ensenize dokunup parmaklarınızı bu alanda gezdirin.

3- Bakışları Dudak ve Gözlerine Odaklamak

Karşınızdaki erkek bir şeyler anlatırken fark edeceği şeklinde dudaklarına odaklanmak,arada suçsuz bir utangaçlıkla bakışları dudaklardan çekip gözlerine bakmak,o erkeğe seksüel manada vereceğiniz en kuvvetli sinyallerden birisidir.

4- Frikik Vermek

‘’Teşhircilik nedir,nasıl yapılır?’’ adlı yazımda ayrıntılı olarak belirttiğim gibi,farkında değilmişcesine verilen abartısız frikikler,erkekleri uyarmanın en verimli yollarından birisidir. Özellikle bacak ve göğüs frikikleri tam manasıyla ‘’azdırıcı’’ tesir yaparlar.Tekrar vurgulamak istediğim nokta ise; Dekolte ve frikik konusununda abartıya kaçmamanız.Bu tür bir teşhir,erkeğin sizden kaçmasına da yol açabilir.

5- Değişik Anlamlara Gelen Sözcük ve Tümceler Kullanmak

Gerçek manasının yanında cinsel çağrışımları da olan sözcük ve tümceleri kullanmanız ve derhal sonrasında; suçsuz ,utangaç kız edasına bürünmeniz,en garantili baştan çıkarma yöntemlerinden birisidir. Hep uyardığım gibi,bu tür sözleri ardı ardına kurmayın,sohbet aralarına serpiştirin.Yoksa alakasını çekmeye çalıştığınız erkek size değişik bir gözle bakabilir.

label, , ,

About the author