Erken Boşalma Tedavisinde Geciktiriciler

Erken boşalma tedavisi konusunda en başarılı sonuçları sağlayan geciktirici ürünler, bireylerin cinsel birleşim esnasında tam manası ile ereksiyon sağlayamadan kısa süre içerisinde boşalma reaksiyonu göstermesini engelleyerek cinsel birleşim süresini uzun tutmaktadır.

Geciktiriciler, partneriniz ile birliktelik içerisinde iken daha fazla haz ve daha uzun ilişki süresi olanağı sunmakla beraber aynı zamanda da sadece size değil ilişki süresinin uzaması ile partnerinizin de daha fazla zevk alarak orgazma ulaşmasını sağlayacaktır.

Geciktiriciler hap, jel, sprey ve krem olarak kendi içerisinde 4’e ayrılır ve bu çeşitliliğinden dolayı bireylere seçim imkanları sunmaktadır. Mucizevi cinsel sağlık ürünleri birleşimden önce alınır ve erkeğin erken boşalmasını önleyerek farklı tatlar, duygular yaşatmaktadır.

Geciktirici ürünlerini erken boşalma reaksiyonu gösteren bireyler, partnerini tatmin edemeyenler, gecelerinin oldukça kısa geçtiğinin düşüncesinde olanlar ve ne kadar uzun olursa olsun daha da uzun bir ilişki arayışında olanlar için üretilmiş olan bir cinsel destek üründür.

Geciktirici kullanımı ise her ürünün kendine has bir kullanım şekli ve stili bulunmaktadır. Kullanımındaki püf noktaları diğer başlıklarda detaylı bir şekilde anlatacağız. Yan etkileri bakımından ise kullanıcılar üzerinde olumsuz hiçbir belirtiye rastlanmamıştır ve doğal ürünler olarak adlandırılmaktadır.

GECİKTİRİCİ HAP – TABLET

Geciktirici hap ve geciktirici tabletler cinsel sağlık ürünlerinin en bilinenlerindendir. Üstün kalitedeki cinsel yaşam ürünleri hem kullanıcıya hem de partnerine cinsel açıdan destek sağlamaktadır. Hiçbir yan etki belirtmeyen geciktirici haplar tamamen doğal olarak kişilerin erken boşalma sorunlarına destek sağlayarak cinsel birleşimlerinin daha uzun süreli devam etmesine olanak tanımaktadır.

Geciktirici hap kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Adından da anlaşılacağı gibi hap, tablet olan ürünler ağız yolu ile kullanılır ve kullanım esnasında bol ılık su tüketimi gerçekleştirilmelidir. Böylelikle üründen maksimum verim sağlanmış olur.

Geciktirici hap kullanımı esnasında alkol ve benzeri ürünlerin kullanılması tavsiye edilmemektedir. Bu tarz içecekler ürünün etkisini azaltmasını sağlar ve istenilen verim alınmaz. Geciktirici haplar kullanıldığından ortalama olarak 30 ila 40 dakika sonrasında etkilerini göstermektedir.

GECİKTİRİCİ JEL

Geciktirici jel ürünleri kişilerin cinsel birleşim esnasında erken boşalmalarını önleyen en etkili ürünler arasındadır. Üstün kalitedeki cinsel yaşam ürünleri jel içeriği ile kısa sürede etki ederek bireylerin daha geç boşalmasına olanak tanırken aynı zamanda da partnerlerinin de bu sebepten dolayı daha fazla haz alabilmelerine olanak tanımaktadır.

Geciktirici jel kullanımı ise oldukça basittir. Cinsel yaşam ürünleri direk olarak penise uygulanır ve sürülür. Böylelikle kısa sürede etkisin göstererek bireylerin erken boşalmasını önler 10 ila 15 dakika içerisinde maksimum etkisini gösterir ve ortalama olarak 40-50 dakika gibi bir süre geciktirme desteği sağlamaktadır.

GECİKTİRİCİ SPREY

Geciktirici sprey ürünleri dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan geciktirici kategorisindeki ürünlerdir. İçeriğinin vermiş olduğu olağan üstü destek ile kullanıldığı andan kısa süre sonrasında etkilerini göstererek sağlıklı bir şekilde geciktirici desteğini uygulamaktadır.

Geciktirici sprey kullanımı oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Direk olarak penise uygulanan ürün püskürtme yöntemi ile penisin baş kısmına sıkılarak uygulanır. 10 ila 15 dakika gibi bir süre zarfında etkisini belirterek ereksiyon halindeki penisin erken boşalmasını önleyerek ilişki süresini uzatmaktadır.

Geciktirici sprey ürünleri kategorisinde birçok marka birbirleri ile yarışırken kullanıcıya zararsız ve yan etkisiz mamulleri aktarmaya çalışılmaktadır. Mucizevi ürünler erken boşalma reaksiyonu gösterenler, partnerini tatmin edemeyenler ve ilişki süresinin daha uzun olmasını isteyenler için tasarlanmış olup birçok marka seçeneği ile sunulmuştur.

GECİKTİRİCİ KREM

Geciktirici krem ürünleri adından da anlaşılacağı krem şeklinde ve tüpler içinde yer almaktadır. Cinsel destek ürünleri erken boşalanlar, ilişkilerinin daha uzun süreli olmasını isteyenler ve partnerini tatminkar bir şekilde karşılamak isteyenler için tasarlanmıştır.

Geciktirici krem kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Adından da anlaşılacağı gibi krem olarak penise sürme şekli ile uygulanmaktadır. Yedirme işlemi yapıldıktan kısa süre sonrasında etkilerini belirterek kişinin erken boşalmasını önler ve cinsel birleşme süresini uzatır. Böylelikle hem kullanıcı hem de partneri bu ilişkiden oldukça fazla haz alarak tatmin olacaktır.

label, , , , , , ,

About the author

2 Comments

  1. murat 11 Eylül 2013
  2. kadir 21 Ocak 2014