Erken Boşalmayı Engellemenin Yolları Nelerdir

Pek çok çift için ilişkinin seyrini cinsel hayatın belirlediği açıktır. Kişilerin her anlamda dikkat çeken hamleleri, cinsel güçlerini artırmak için attıkları adımlar ve diğer pek çok detay bu noktada öne çıkar.

Cinsel sağlık ve destek ürünlerinden fayda sağlanması da bu konu çerçevesinde değerlendirilir. Örnek olarak erkekler erken boşalma gibi sıkıntılar çektikleri zaman geciktiriciler ile bu sorunları aşabilirler.

Kadınların yataktaki beklentisi doyurucu bir seks ortamı iken burada asıl görev erkeklere düşmektedir. Partnerini memnun etmek isteyen erkekler cinsel güçlerini ve performanslarını desteklemelidir. Erken boşalma gibi sıkıntılı durumlar ise geciktirici sprey sayesinde ortadan kaldırılır.
Şimdi siz de ilişkinize renk katmak için tüm bu ürünlerden istifade edebilirsiniz. Özellikle de erken boşalma, iktidarsızlık gibi sorunlar varsa çözüm için geciktirici hap kullanabilirsiniz.

İlişkinin daha da güzel bir hale gelmesi açısından cinsel tatmin fazlası ile önemli iken, dileyen herkes gibi siz de bu hayatı daha derinden güçlü kılan söz konusu ürünleri kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Cinsel hazzın daha uzun sürmesi için kullanılan geciktirici kremlerin bazı çevreler zararı olduğunu söyler ve düşünür. Bunun sebebi içerisinde bulunan kimyasallardır. Oysa geciktiriciler genellikle doğal ürünlerden, yani bitkisel malzemeleri bir araya getirilmesi ile oluşur. Kafasında geciktirici zararlımıdır diye bir soru geçen biri bitkisel bir takviye ürün olduğunu öğrendiğin de içi rahatlar.

Zaten geciktiriciler hap ve ya iğne yolu ile alınmış olsaydı, doğrudan kana karışacağı için zararı olabilirdi ancak krem formu kesinlikle kana karışmaz. Sadece bazı insanlarda içinde bulunan bitkisel ürünlerden kaynaklı alerji yapabilir. Günümüzde kullandığımız ilaçların bile ciddi yan etkileri vardır. Geciktiricinin ki en fazla deri de kızarıklık veya kaşıntı olur. İleri boyutta bir yan etkisi yoktur.

Zararsız Geciktirici Sprey Ürünleri

Bunu bilmeyen bir kişi geciktirici zararlımıdır diye sorulduğun da kesinlikle zararlıdır diyecektir. Ancak bu konuda uzmanlar bile artık geciktirici sprey cinsel ilişki de bir zorunluk haline geldiği, uzun cinsel ilişkilerin insan sağlığına ciddi faydasının olduğunu birçok araştırma sonucunda ortaya çıkarmışlardır.

Cinsel birliktelik sırasında yaşanan erken boşalma problemi erkeğin kendisine olan güveninin yok olmasına neden olmaktadır. Hem erkeğin hem de bayanın zevkli bir cinsel yaşantı paylaşabilmeleri adına Eros geciktirici krem son derece etkili bir formül ile birlikte hazırlanmıştır.

Erkeğin ereksiyon süresinin uzaması ile birlikte cinsel birliktelikler son derece keyifli olacaktır. Hem erkeğin hem de bayanın daha yoğun hazları deneyimleyebilmesi adına oldukça etkili bir formül ile birlikte hazırlanmıştır. Eros içeriği ile birlikte son derece etkili bir penis sertliğine sahip olabilirsiniz.

Ereksiyon süresinin ayarlanabilmesi ve de erken boşalma gibi cinsel problemlerin tamamen ortadan kalkabilmesi adına Eros geciktirici krem içeriği hazırlanmıştır. Bu şekilde cinsellik oldukça yoğun hazlar ile birlikte deneyimlenebilecektir. Erkeğin daha uzun süre cinsel birlikteliklerde aktif olarak kalabilmesi hem bayanın hem de erkeğin cinselliği doruklarda yaşayabilmesini sağlayacaktır.

Çok daha kaliteli bir ereksiyon için geciktirici krem oldukça etkilidir. Daha kaliteli bir orgazm yaşayabilmek adına ürün son derece etkili bitkisel özler ile birlikte hazırlanmıştır. Cinselliğin çok daha yoğun zevkler ile yaşanabilmesi adına ürün içeriği yoğun bir şekilde hazırlanmıştır.

Cinsel aktiviteden önce Eros geciktirici krem penisin tamamına uygulanmalıdır. 2 nohut büyüklüğü kadar ürün penisin tamamına tamamen emilene kadar masaj yapılarak uygulanmalıdır. Etkisini çok kısa bir sürede hissetmeye başlayacaksınız.

Ero Delay Geciktirici Sprey Özellikleri;

Soğutucu etki eden Ero Delay Geciktirici Sprey erken boşalmayı önlemeye ve geciktirmeye yardımcı olabilir.

KULLANIM


Spreyi penisin başının üstüne ve altına bir miktar püskürtün ve ovalayın. Tesir süresi tahmini 3-5 dakikadır.

UYARI


Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza edin. Gözlere ve açık yaralara sürmeyin. Soğuk, kuru ve ışıktan korunmuş bir şekilde depolayın.

label, , , , , , , , , ,

About the author