Hayatınızda İhtiyacınız Olan Seks Gerçekleri

Cinsiyet stres azaltır.

Açıkçası, aşırı derecede zevk alma sizlere inanılmaz derecede etki sağlar, fiziksel fayda, araştırmalar, meşguliyetin sinirleri yatıştırdığını, kan basıncını düşürdüğünü ve stresini düşürdüğünü gösteriyor. İş yerindeki o büyük işleriniz ne bilim bir sunumda herkesin önüne çıkmadan önce partneriniz ile ilişkiye girin ve ardından bu sunuma girin stresin daha az olduğunu ve kendinizden daha emin olduğunuzu göreceksiniz. Seks gerçeklerini aslında sizlerde biraz dikkat ederseniz etkilerini rahatça fark edebilirsiniz.

Daha verimli bir cinsel ilişki için ereksiyon çok önemlidir böyle bir probleminiz var ise birçok insan gibi sizlerde penis sertleştirici ürünlere göz atabilirsiniz.  Ama ilk önce yazıyı okuyup biraz bilgi edinelim.

Hasta olduğunuzda kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Araştırmalar, uyarılma ve orgazmın bağışıklık sisteminizi güçlendirdiğini gösteriyor. Ve bu, sanki biraz hava koşullarında kendinizi iyi hissedeceğiniz zaman seksin sizin için iyi olabileceği anlamına gelirken, kesinlikle biraz tavuk çorbası ve biraz cinsel iyileşme üzerine uyku zamanı konusunda ne zaman olacağını biliyorsunuz.

Daha iyi iletişim orgazmı kolaylaştırır.

Kalkışınızda sorun yaşıyorsanız, yatak odalarınıza basit bir ekleme yaparak tüm sorunlarınız çözülebilir: yağlama maddesi. Indiana Üniversitesi Cinsel Sağlığın Teşviki ve Geliştirilmesi Merkezi’nden yapılan bir araştırmaya göre, madeni yağ alan erkek ve kadınların yaklaşık yüzde 50’si orgazmı kolaylaştırdığını söyledi. En kolay seks kesmek.

Yağlama söz konusu olduğunda, bunun için Hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz.

Sağlık meraklıysanız, muhtemelen Hindistan cevizi yağının her şey için kullanılabileceğini zaten biliyorsunuz demektir. Birçok işlevi listesine eklemek için başka bir şey: harika bir DIY yağlayıcı. Hepsi doğal, uzun süreli ve hatta anti-fungal. Kim biliyordu?

Lezbiyenlerin üst düzey orgazmları var.

Üzgünüm, düz bayanlar-bitiş çizgisini geçerken, lezbiyenler ilk önce geliyorlar. Cinsel yönelim ve orgazm oluşumu arasındaki ilişkiyi inceleyen bir araştırmada heteroseksüel kadınların zamanın yüzde 61,6’sını zirveye taşırken eşcinsel kadınların zamanın yüzde 74,7’sini, biseksüel kadınların ise yüzde 58’ini zirveye ulaştığını buldu.

Diğer rasgele özellikler de orgazm oranınızı yükseltebilir.

En fazla orgazm olanların listesinde lezbiyenlere başka kim katılabilir? Kırmızı başkanlar, Cumhuriyetçiler, Android kullanıcıları ve daha yaşlı kadınlar, birkaç isim.

Sperm kalorisi düşüktür.

Bir çay kaşığı içinde 36 kalori, tam olarak. Durumunuzun olması sizin durumunuzdu.

Post-spor salonu, meşgul olmak için gerçekten iyi bir zamandır. Bir çalışmaya göre, genital bölgenize kan akışı egzersiz sonrasında daha yüksek, cinsel işleviniz grafiklerden çıkıyor.

Bahsetmemeniz gerekirse, egzersiz yaparken testosteron seviyeleriniz fırlamış olur, bu yüzden kesinlikle ruh halinde kalırsınız.

Çalışmaktan bahsederken;

Bazı insanlar bunu yaparken kaçarlar. Orgazmlar olduğu kadar zor, ancak şanslı insanlar egzersize bağlı olanları rapor ediyorlar. Biri için tekrar eden çekirdek hareketlere ve bazı ciddi servetlere teşekkür edebilirler.

Bazı devletler diğerlerinden daha kinkier.

Wyoming, Alaska, Vermont, West Virginia ve Oregon, en azından Pornhub’da aradıklarına göre kink-merak uyandırıcı devletlerdir. Kaliforniya şaşırtıcı bir şekilde ölü olarak geçti ama belki de arama geçmişinin dışındaki eksikliklerini ifade ediyorlardı.

Adamların neredeyse yüzde 31’i bir orgazm sahte.

Time Out New York’tan bir ankette çocuklar da hünerde bulundu. Bilin diye düşündüğünüz her şeyi ikinci olarak tahmin etme zamanı.

İyi haber;

Çevrimiçi seks oyuncakları mağazası Lovehoney doğrulusunda 2,000 şahıs üstünde uygulanan bir ankete göre, temmuz ayında sene başka aylarına mukayese et daha fazla sevişiyorsunuz.

Katılımcıların nerdeyse yüzde 25’i temmuz ayında daha defa seviştiğini belirtirken, yüzde 22’si bahtlı ayları olarak ağustosu seçti. Bu sonuçlardan yola çıkarak, bu yazı henüz dinamik geçirmek için yapabileceğiniz kolay bir şey var: Çiftlerin üçte ikisi, tatildeyken daha çok seks yaptıklarını ifade etti. Ayrıca, iştirakçilerin yüzde 64’ü tatildeyken kesinlikle seviştiklerini açıkladı.

Çok da muazzam sayılmaz. Kim ofisten uzakta, güneşin altında ıslanırken henüz neşeli, henüz sıhhatli ve henüz tutkulu hissetmez ki? En son, aynısı anketin neticelerine göre, kişiler tatildeyken henüz ihtiraslı olmaya eğilimliler zira uzaktayken kendilerini henüz ferah hissediyorlar.

Özellikle kadınlarda ortaya çıkan cinsel ilişki korkusu, tedavi edilmez ise çok daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Vajinimus olarak da bilinen bu sorun bünyesinde bir kadın cinsel ilişki korkusu nedeni ile pelvis taban kaslarını kontrol dışı bir şekilde kasılmasına neden olarak birleşmeyi çok zor ve hatta imkânsız hale getirebilir. Bu gerçekleştiği zaman birleşme anında kadınlar bir ağrı ya da acı çekerler.

Tamamen psikolojik bir temel yüzünden ortaya çıkan bu sorun için en büyük çözüm erkeğin, partnerine karşı göstereceği ilgi ile birlikte sevgisini hissettirmesi ve ona güven duygusunu tattırmasıdır. Duygusal bir yapıda olan kadınlara nazik bir yaklaşım ile onları bu gibi durumlarda cinselliğe çekmek için, gevşemelerine ve daha rahat olmalarına olanak tanır.

Kibar ve yavaş dokunuşlar

Cinsellik adına mutlu bir giriş ve güven verici, hoş bir sohbet ile erkek, partneri üzerindeki bu korkunun yersiz olduğunu ona anlatabilir. Ancak eğer bu yapılanlar işe yaramaz ise o zaman bir uzmana başvurmak ve cinsel bir terapi almak gerekebilir. Çünkü bu problem, daha büyük sorunlara yol açmadan önüne geçilmesi gereken bir durumdur.

Cinsel hayatın niteliğini arttırıp sıhhatli bir cinsel hayat sürmek için birçok seçenek ürün mevcuttur. Bunlarda dışında yalnızca evde kendiniz hazırlayarak cinsel yaşamınızın niteliğini artıracağınızı biliyor muydunuz ? Evde basitçe hazırlanabilecek olan ılık su, limon ve bal sizin kilo vermeniz yardım eder peki evde rahatlıkla hazırlayıp cinsel istediğinizi ve erkeklerde en fazla görülen ereksiyon sorununu sebep rehabilitasyon edebilirsiniz ?

İncelemeler sonucunda gün içerisinde yalnızca 1 bardak su tüketmenin erkeklerde cinsel talebi arttırmanın yanı sıra ereksiyon sorununu maç etmenize ve bu arada testosteron düzeylerini de arttırmanıza yardımcı olduğunu ispat etti. İşte herkesin cinsel yaşamlarının niteliğini çoğaltmak için bir bardak nar suyu içmesinin nedenlerinden kimileri şunlardır;

Libidoyu Çoğaltır

Kışın imal edilen ve ülkemizde bolca miktarda tespit edilen nar meyvesinin en ehemmiyetli faydası cinsel sıhhat üstünde defa tesirli olmaktadır. Edinburgh’taki Queen Margaret Üniversitesi’nden araştırmacılara göre, nar suyunun içinde tabii bir afrodizyak olduğunu ve bunu tüketen hem kadın da hatta erkek de libido seviyelerini çoğalmaya bağlı olarak cinsel isteklerinde artış bulunduğu saplanmıştır.

Erkeklerde cinsel gücün arttırmasında yanı sıra sert ve dik bir penis elde etmede yardımcı bulunduğu yer almıştır. Araştırmalar süresince hem erkekler hatta bayanlarda 15 gün süresince 1 bardak nar suyu verildi. Araştırma sonucunda libido düzeyini çoğalttığı malum hormon testosteronunda bir artış ortaya geldiği görüldü.

Sperm Niteliğini Arttırıyor

Journal Clinical Nutrition’da yayınlanan 2008 yılındaki bir inceleme, her gün bir kadeh nar suyunun içilmesinin yalnızca sperm niteliğini artırmakla kalmayıp bu arada seksüel gelişimi geliştirdiğini bulmuştur. Çalışma neticeleri, sperm konsantrasyonunu ve sperm hareketliliğini, spermatogenik hücre yoğunluğunu ve germinal katman kalınlığını iyileştirmenin yanında sperm imalatında yardımcı olduğunu da gözler önüne serdi. Ayrıca, anormal sperm sayısında nar suyu tüketmeyen erkekler de bir düşüş gözler önüne serdi.

Ereksiyon Sorunu için Yardımcı

Erkeklerde penise giden kan damarlarının tıkanması ve araştırmasına bağlı olarak ereksiyon sorunu meydana çıkmaktadır. Bu sorun sonucu itibari ile erkeklerin cinsel hayatlarına nihai veren en devasa cinsel sıhhat sorunudur.  2007 senesinde uygulanan inceleme kapsamında 42 erkek üstünde 4 hafta süresince gün de 1 bardak nar suyu verildi.

Nar suyu, erkeklerin cinsel organındaki kan akışını hızlandırmakla kalmayıp ek olarak ereksiyon sorununa kapı aralayan oksidatif stresini de azaltan nitratlar içeriyor olmasıdır. Eğer ereksiyon sorunu için penis ereksiyon ürünleri kullanıyor ise tabii afrodizyak tesirli olan nar suyunu tüketmeden evvel hekiminize danışmanız gereklidir.

label, , , , , ,

About the author