İlişkiye Zevk Katan Seks Pozisyonları

Zevk Pozisyonu

Zevk adı ile bilinen pozisyon erkeğin sırtı üzerinde koltuk ya da yatakta yatması ve kadının üzerinde olmasıdır. Kontrolün genelde kadında olduğu bu duruş zaman zaman erkeğin hareketi ile daha eşsiz bir boyuta ulaşır.

Yan Yatış Pozisyonu

Burada da kadın erkeğine sırtı dönük ve bir omuzu üzerinde uzanmıştır. Erkek kadının arkasındadır. Kadının bir bacağı erkek tarafından yukarıya kaldırılmıştır. Tamamen kontrol erkektedir ve hem vajinal hem de anal ilişki için vazgeçilmez seçenektir. Aynı zamanda erkeklerin bu birleşmelerden öncen oral seksten de mükemmel haz duyduğunu söylemeyi es geçmeden paylaşmakta aklınızda bulunması açısından yararlıdır.

Birbirinizi henüz kesif mu hissetmek istiyorsunuz? Herkes bunu ister. İlişkiniz ne kadar dayanıklı gerçekleşir, birbirinize ne kadar bağlanırsanız, seks hayatınız da o kadar renkli ve kesif gerçekleşir. Seks yapar iken partnerinizle bağlarınızın henüz kuvvetli olduğunu hissetmeniz ise ilişkinin tamamını dönüştürebilecek güçte. Size önereceğimiz bu 5 seks pozisyonu ve taktikler, seks esnasında partnerinizle aranızdaki bağları güçlendirecek, henüz iyi ilişkinin ve henüz iyi seksin kapılarını aralayacak.

1- Misyoner

En kolay seks pozisyonları arasında sayılması, misyoner pozisyonunu sıkıcı yapmıyor. Hatta şu şekilde söyleyelim: Aranızdaki bağları kuvvetlendirmek için misyoner pozisyonu epey en uygun. Neden mi? Birbirinizin kokusunu, sesini, dokunuşlarını ve bakışlarını bu pozisyonda doya doya yaşayabilirsiniz. Kulağına eğilin ve seksi sözcükler fısıldayın. Birbirinizin nefesini hissederken, gözlerinin içerisine bakın. Vücudunuzun tepeden tırnağa sebep bir olduğunu hissedeceksiniz.

2- Doggy

Partnerinizin arkası size dönük bulunduğu için, aranızdaki bağı güçlendirme ile ilgili doggy pozisyonunun işe yaramayacağını düşünebilirsiniz. Fakat işe bambaşka bir boyutundan, başka bir deyişle beraber orgazm olmaktan baktığınızda, bu pozisyonun gücünü hissedeceksiniz. Doggy’de ikinizin de bedenine adrenalin pompalanırken, beraber orgazm olmaya çalışın. Unutulmaz bir tecrübe olacağı net. Kadın dizleri üzerinde ve ellerinden destek alacak şekilde pozisyon alır. Erkek arkadadır ve elleri ile partnerini bel ya da omuzlarından tutar. Genel olarak anal ilişkilerde tercih edilen ve erkeklerin en tutkulu hissettikleri duruştur.

3-Duşta seks

Duşta seks inşa etmeyi bu kadar seksi kılan ne? Zira işi uzun tutup, biraz biraz, keyfini çıkara çıkara seks yapabilirsiniz. Sıcak su, suyun sakinleştirici sesi, banyoya dolan buhar ve hoş kokular, birbirinizi bambaşka bir boyutta hissetmenize yol açacak. Ayrıca, suyun kayganlaştırıcı etkisinden de faydalanacaksınız. Duştan akan ılık su sırtınızı okşarken, size arka kısmına dönen partnerinize seksi bir masaj yapın. Göğüslerini ve klitorisini uyarın… Veyahut bırakın yaratıcılığınız konuşsun. Öylesi henüz güzel.

4- Kaşık pozisyonu

Kaşık pozisyonunda birbirinize sarılmış şeklinde seks yapmanız, sizi birbirinize henüz da bağlayacak oksitosin ve PEA hormonlarının salgılanmasına meydan veriyor. Kulağına fısıldayacağınız romantik veyahut seksi tümceleri şu andan seçmeye başlarsanız, iyi edersiniz.

5- Seated lotus

Yüzlerinizin birbirine dönük bulunduğu bu pozisyonu, misyoner pozisyonunun bağlılık yönünden henüz seksi bir sürümü olarak düşünebilirsiniz. Yatakta veyahut yerde bağdaş kurmuşken, partneriniz kucağınıza otursun ve bacaklarını belinize dolasın. Tek bir vücutta birleşmiş gibi hissedeceksiniz. Birbirinizi doyasıya seyretme fırsatınız da olacak. Partnerinizden aheste ve yumuşak hareket etmesini talep edin. Farkı hissedeceksiniz.

Erkek için tek bir ilişki de bile defalarca pozisyon değiştirmek tatmin olmanın en öncelikli faktörüdür. Peki, dünya genelinde bir sıralama yapmaya kalksak hangi ilişki pozisyonları erkeklerin anlatılmaz keyif almalarına neden olmaktadır?

Klitoral ilişkisi teşvik eder Sebep çalışır? Sağ doğrultusunda yalan söylüyorsun; Diz çöker, sağ bacağına biner ve sol bacağını sol yanına kıvırır. Yararı Birbirinize bakabilmeniz için köpek stiline henüz derince nüfuz edersiniz. Ayrıca, ergonomi: “Bir sürü bayan için köpek stili sırlarını üzüyor” diyor Seks Terapisti Rebecca Rosenblat, Seducing Your Man’ın yazarı. Rahat bir şeklinde dinlenirken, adamınızdan manuel ikaz yapmasını isteyebilirsiniz. Bu, birleşimi özledim değil, diyor. Ayrıca nihai derce uzun soluklu cinsel temas için ise geciktirici krem tüketimi gayet uygundur. Vajina zevkini yoğunlaştırır.

Nasıl çalışır Yalan yatıyordu yatıyor, kalçalar hafif yükseliyor. Yararlılık bu pozisyon, “adamınızı henüz da büyüttüğü” ile ilgili ferah bir uyku oluşturur, diyor Rosenblat. Ayrıca, penisinin ucunun serviksinize, sık sık suiistimal edilmiş bir beğeni alanlarına dokunması için de itebilir. Sırtınızı savunmak için alt abisin altına bir yastık koyun. Düşünceler ve Erkekler gibi tarih yazarı April Masini, “sığ darbelere yeterince soluk almaya” çalıştığı takdirde henüz fazla zaman dayanacağını dile getiriyor. Serinliğini kaybedip sana defa süratli iterse, kalçalarınızı biraz biraz yanlamasına hareket ettirmeyi tecrübe edinin. Seattle odaklı bir seks terapisti Diana Wiley, Ph.D. diyor ki, onu yavaşlatmasını ve darbelerini henüz kısa sürmesini sağlayacak, G spotunuzu hedefliyor Nasıl çalışır? Bacaklar omuzlarının her birisinde dururken uzanıp geri yalınız. Faydalılık “Bir bayanın bacaklarını kaldırdığı herhangi bir pozisyon, vajinayı daraltmaktadır,” diyor Rosenblat.  Ona yan yana ya da yukarı-aşağı hareketi sallamasını isteyin.  Bu, penisini direk G-noktanızla ilişkiye sokmalıdır, bu nedenden dolayı ilgi vajinanızın ön duvarına yalnızca birkaç inçlik alana odaklayın. Herkesin ilave olarak his verilen söylenemez, fakat denemeye kıymet. Sizi görevlendiriyor Nasıl çalışır? Onun üstüne diz çöküyorsun, göğsünü itip bacaklarını yukarı ve aşağıya doğru süzdün.  Kalçalarınızı kavrayıp her saldırıyı karşılamak için yükselir. Yarar Bayan hâkim konumları henüz basit orgazm duruma getirir ve doruğunu erteler, böylelikle herkes kazanır. Rosenblat, “Bu hareket sığ ve derince itme arasında seçenek olmanızı sağlıyor” diyor.  “Vücudun en titiz üçüncü vajinanın üçte birini sığdırır”. Daha derince penetrasyon için size doğru itebilir ve henüz sığ bir giriş için biraz henüz yukarıya kaldırabilirsiniz.

label, ,

About the author