Kadın Azdırıcı Ürünler ve Anal Vibratör

Hayatın eğlenceli ve mutluluk dolu şekilde yaşanması noktasında bir takım konular dikkat çekerken, bu anlamda çeşitli unsurlar da ön plana çıkar. Bu unsurların arasında çiftlerin cinsel hayattan aldıkları haz da kendini gösterir. Çünkü cinselliğin verdiği mutluluk doğrudan ilişkiye yansır ve genel bir huzur durumu söz konusu olur. İşte bu tip durumlarda da bazı önlemlerin alınması icap edebilir. Örnek olarak seks yaşantısının daha güzel, daha hoş şekilde hayat bulması noktasında cinsel eksiklik ya da yetersizliklerin yok edilmesi şarttır. Kadınların isteksizlikleri bu sorunlardan biri olarak öne çıkar. Bu tip sorunlar da bayan azdırıcılar ile çözülebilir.

Kadın Azdırıcı Damla Ürünleri

Öte yandan kadın azdırıcı damla ürünleri de en keskin etkileri ile beraber dikkat çeker. Bunun için kullanım kolaylıkları da düşünüldüğünde gerçek anlamda en doğru çözümlere ulaşılabilir.

Kadın Azdırıcı Hap Ürünleri

Dileyen herkesin kullanabildiği cinsel destek ürünleri arasında kadın azdırıcı hap da gelir. Hapların tedarik edilmesi, kullanılması ve sonuçların hemen alınması gibi durumlarda yaşanan kolaylıklar kadınları bu ürünlere çekecektir.

Beden ve psikoloji yorgunluğu çiftler arasındaki iletişimi de olumsuz yönde etkilemektedir. Cinsel birleşmelerin sayısındaki azalma, isteksizlik, zevk alamama ayrılmaya kadar giden problemler olarak karşımıza çıkıyor.

İlişkilerin kurtarılması ve karşılıklı olarak doygunluğa ulaşabilmek adına ise bayanların cinsel dürtülerini ortaya çıkaran bir takım ürünlere ihtiyaç duyulması sonucunda son derece pratik ve hızlı sonuç veren Lady Era bayan azdırıcı hap kullanımı önemli bir kurtarıcı rol üstlenmektedir.

Mutluluktan Bir Tık Fazlası Lady Era’da

Cinselliğe karşı duyulan öfke, mide bulantısı, zevk almama karşılığında güven zedelenmesini de beraber getirmekle birlikte aldatmalarında önünü açmaktadır. Lady Era bayan azdırıcı tüm bu sorunların ortadan kalkması adına ilişkiden önce kullanılması ile birlikte östrojen hormonu sayesinde cinsel dürtülerini harekete geçirmektedir. Son derece büyük bir etkiye sebep olan kullanım sonucunda uzun süren cinsel birleşmelerin, çeşitli fantezilerin, baştan çıkaran hareketlerin ve doruklara ulaşacak zevk deryasının kapısı açılmaktadır.

Sağlığınız İçin Orijinal Ürün Kullanın!

Ülkemizde yasal olarak satışa sunulmuş olan ürün faturalı bir şekilde özel paketi ile teslim edilmektedir. Bitkisel ürün içeriği sayesinde ise kullanımından dolayı herhangi bir yan etkiye rastlanılmamıştır.

Hepimizin cevabı elbetteki evet olacaktır. Partnerimizle birlikte istekli bir gece hepimizin en büyük isteğidir. İşte bu konuda size en büyük yardım bizlerden geliyor.Bayanların cinsel istek konusunda çok daha geç tepki vermesi konusunda tüm erkekler şikâyetçidir. İşte partnerinizi daha çok istekli kılmak artık çok daha kolay.

Etkileyici Tatlar İçin Afrodizyak Çikolata!

Sizde bir bayanın size tepki vermesinden ziyade kendi kendine size gelmesini istiyorsanız bayan azdıran çikolata sizin için en kolay yol olacaktır. Bu malzeme özel olarak üretilen ve içerisinde cinsel isteği artıran ve yan etkisi olmayan bir malzemedir. Özellikle her bayanın çikolataya karşı bir zaafının olması sizi hiç zorlamayacaktır.

Bayan Azdırıcı Çikolata ile Bitmeyecek Keyif

Sizde aralıksız güzel bir gece için bayan azdıran çikolata malzemesini cinsel ürün satış bölümümüzden sağlayabilirsiniz. Firmamızın sağladığı ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı olup herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Bundan dolayı rahatlıkla her bayanın kullanımı sağlanabilir. İçerisinde bulunan kullanım kılavuzu ile daha rahat bir şekilde kullanım sağlamak mümkün. Sizde aralıksız partnerinizle müthiş bir geceye hazır olun.

Bu yazımda,anal vibratör ve dildolar konusunda sıkça suallen sualleri yanıtlayacağım.Hazırsanız başlayalım;

Anal vibratör ile normal vibratörün farkı nedir?

İlk fark kuşkusuz boy ve kalınlıkla alakalıdır. Vajinal vibratörler çoğunlukla henüz devasa ve kalınken,anal vibratörler ince ve kısadır (elbette zevke göre devasa boy anal vibratörlerde bulunmaktadır fakat genel eğilim bu yöndedir). Anal vibratör ile vajinal vibratör aynısı malzemeden mi yapılıyor? Diğer kimi vibratör yazılarımda ele aldığım emeliyle,anal-vajinal ayrımı olmaksızın yeni kuşak kalifiye vibratörlerin tümü tertemiz ve medikal silikondan yapılmaktadırlar. Özellikle kalifiye bir anal vibratörün kesinlikle tertemiz medikal silikondan imal edilmiş olması ehemmiyetlidir. Çünkü tertemiz gereç basit temizlenir ve enfeksiyon barındırmaz. Anal vibratör ile normal vibratör manzara olarak ne gibi farlılıklara sahiptirler? Boy ve kalınlık haricinde bir vibratöre ‘’anal’’ diyebilmek için ikinci esas şart yüzey yapısıdır. Şöyle ki; Vajinal/klitoral vibratörler damarlı çıkıntılı yüzeye sahipken,anal vibratörler çoğunlukla boğumludur. Yani yüzeyi yana doğru halkalar içermektedir.

Bu tasarımın sebebi ise; Vibratörün girdiği rektumun tıpkı vibratördeki gibi boğumlu kaslardan oluşmasıdır.Doğal olarak boğumlu vibratör bölge şekline makul bulunduğu için tam oturur ve daha çok beğeni verir.Diğer bir anal vibratör opsiyonu de yüzeyi pürüzsüz ve düz olan modellerdir. Bununla beraber damarlı vibratörleri anal olarak kullanan, aşırı beğeni alan kadınlar ve gayler’de yer almaktadır.

Titreşimli anal vibratörü mü daha fazla beğeni verir yok ise titreşimsiz anal dildo mu?

Açıkçası bu meselenin net bir cevabı yoktur. Tamamen beğeni ve seçenek sorunudur.Ancak,eğer titreşimli bir anal vibratör alırsanız,titreşimsiz de kullanabilmeniz mümkün.Yani bir ürünü iki şeklinde kullanabilmek mümkün gerçekleşir. O nedenle ilk defa suni penis alacaklara titreşimli olan vibratör modelini öneririm.

Satın aldığım vibratörü anal şeklinde de kullanabilir miyim?

Boy ve çapı sizin için mesele olmazsa kuşkusuz kullanabilmeniz mümkün. Dikkat faktörüz mevzu ise hijyen.Eğer bir vibratörü anal kullandıysanız ayrıntılı temizlik yapmadan mutlaka vajinaya almayın! Bu tür bir kullanım ciddi üro-genital iltihaplanmalara yol açabilir.

Anal vibratörü henüz basit içeri alabilmek için neler yapmalıyım?

İlk yapmanız lüzumlenen şey,kaliteli bir anal kayganlaştırıcı kullanmak. Çoğu sex shop vibratörün yanısıra kayganlaştırıcıyı fiyatsız gönderir. Eğer anal vibratör alıyorsanız armağan gelen ürünün anal kayganlaştırıcı olmasını rica edin. İkinci tavsiyem ise;Eğer anal bölge defa darsa,kaliteli bir ilk aksi temas anal tıkacı satın almanız.Anal vibratöre bölgeyi alıştırmak için böyle anal tıkaçlar (pluglar) epey faydalıdır.

Anal vibratörün biçimi sebep olmalı?

Farklı şekillerde anal vibratörler olmakla beraber yukarıya eğimli olanları öneririm.Çünkü bu eğrilik erkekte prostat bezini,kadında ise G Noktasını arkadan uyarmaya yardım eder. Anal Vibratör kimler için makul Anal tecrübe yaşam sürdürmek isteyen herkes anal vibratör kullanabilir. Örneğin; bakire genç kızlar,rol değişimi yaşam sürdürmek isteyen evli çiftler,anal mastürbasyon inşa etmeyi kadınlar , biseksüeller, gayler anal vibratör kullanabilir. Yani bir kısıtlama mevzu bahis değil.

Kadın orgazm kremi olarak sarf edilen ürünler fazlası sefer kadınların lüzumlenen uyarılma seviyesini bedenlerinde hissede memelerinden dolayı orgazm olamama problemini hassasiyet çoğaltıcı local bir yöntemle gideren losyon kıvamında mamullerdir. Bu ürünler uygulamasının sonrasında kadında genital bölgeyi normal seviyeden defa henüz duyarlı duruma getirir. Bölgesel kan aktarımı bu ürün ile defa henüz tesir duruma gelir. Bayan orgazm kremi gibi çevresel ürünlerin pazara çıkış sebebinin esasında aslına bakarsanız bayan ve erkek bedenlerindeki doruğa ulaşma farklılıklarına dayandığını görürsünüz. Erkek artan bir şeklinde doruğa ulaşıp boşalırken bayan klitoris ve g noktası diye deyim edilen alanda yaşadığı baskı nedeni ile orgazm gerçekleşir.

Bitkisel Bayan Uyarıcı Ürünler

Bu baskının doğru bir yöntemle yapması neticesinde bayan üst üste zirve noktaya erişebilir. Ancak fazlası sefer erkek orgazm baskısını yaşatacak ikaz uygulamalarını ve zamanı göz ardı ettiği için kadınların doruğa ulaşmaları rastlantı sahibi olan bir hal alıyor. İşte orgazm kremi olarak bilinen ürünlerinde ehemmiyeti tam bu noktada ortaya çıkıyor. Çift yada bayan yönü bu gibi ürünleri kullanarak beğeni eksikliğini gidebiliyor. Üstelik hatırlatmamız lazım olur ki bu ürünler yalnızca orgazm olamayan bayanlar doğrulusunda kullanılmıyor. Sahip bulunduğu seviyeyi henüz da arttırmak kadınlar ve ilişkilerine renk katmak isteyen çiftler orgazm kremi vasıtası ile bu isteklerine kavuşabiliyorlar.

label, , , , , , , ,

About the author