Kadın Azdırmada Yeni Dönem

Günümüz konumda bir kadın 30 gün süresince kaç kez cinsel isteğinin bulunduğu ile ilgili malumat vermeye çalışacağım. Bu makalemi okuduğunda anlayacağınız tek şey erkekler ve bayanların cinsel arzuları tamamı ile değişik olduğudur. Erkekler ile bayanların anatomisi tamamı ile değişiktir bu nedenden dolayı ki erkekler 30 gün süresince cinsel temas de bulunmak arzuları bulunmaktadır. Öyle ki bir erkek cinsel temasta yer aldığı bir vakit da o cinsel ilişkiden yalnızca yarım saat ardından yeniden cinsel temas de bulunma talebi olabilmektedir. Ama bu vaziyet bayanlarda defa değişik bir haldir. Kadınlar cinsel temas arzuları 1 ay süresince başka bir deyişle 30 gün süresince yalnızca 2-3 kez olmaktadır. Kadınların hangi dönemler cinsel isteklerin de artış olduğunu öğrenmek için okumaya devam ediniz.

YUMURTLAMA DÖNEMİ

Ovülasyon devresi bayanların yumurtlama başlamadan evvelki 14 gün evvel olur. Bayanlardaki Ovülasyon döneminde biyolojik olarak libido seviyelerin en üst hudutta bulunduğu dönemdir ve bu dönemde cinsel temas isteklerinde aşırı bir artış bulunmaktadır. Östrojen hormonları aşırı derece yükselir kadınlarda bu dönemlerde. Ekstra olarak kadınlarda progesteron düzeyi en doruk noktasına ulaşır. Ovülasyon dönemini kavramanın kimi ipuçlarını buradan bakabilirsiniz.

GEBELİĞİ 3 – 6 AY ARASINDA

Hamile olan bayanların hamileliklerinin 3 ve 6. ayı içeresinde östrojen ve progesteronda bariz bir artış yaşanır. Ama bu yükselişin gebe bayanlar beden ağrısı, mide bulantısı ve yorgunluk gibi meselelerden sebebi ile farkına varamıyorlar. Hamile kadınlarda gebeliğin 3 ve 6. ayın da cinsel isteklerinde artış bulunduğu gibi 6 ve 9. aylarında bu cinsel isteklerinin adına cinsel isteksizlik bırakmaktadır.

MENSTRÜASYON SIRASINDA

Bayanlarda vajinal kanama devresine menstrüasyon adı verilir. Bu devre de bayanların cinsel temasta bulunması yasaktır. Bu devresinin bitişin den derhal ardından cinsel temas de bulunabilirler. Bayanlara bu acayip gelebilir fakat meçhul bir sır bulunmaktadır bu dönemde. Çünkü bu dönemler hormonlar defa devasa bir değişime girer ve bayanların cinsel isteklerinde bir artış gerçekleşir. Ayrıca, bu müddet zarfında hamile kalma mümkünlüğü azaltılır ve kadınlar bu müddet zarfında daha çok cinsel etkinlik de bulunmaya serbest bırakır. Ayrıca, adet dönemindeki ek yağlama penetrasyonu henüz ferah duruma getirir. Yani bayanların vajinaları henüz basit nemlenir ve cinsel isteklerinde artış gerçekleşir. Eğer hamilelik dışında bayanların cinsel heves hallerine baktığımızda yalnızca 2 sefer cinsel isteklerin de bir artış bulunduğu görülmektedir. Bir yanda erkekler her sabah cinsel temas arzuları varken başka yanda yalnızca 30 gün de yalnızca 2 gün cinsel temas isteklerin de artış olan bayanlar yer almaktadır. Bu değişik haller evlilik de sorunlara sebep olmaktadır. Cinsel talebi olmayan bayanın cinsel birleşimden çok bir beğeni ve doyum alması olası değildir. Bu sebep bayanların evliliklerinde kimi meseleler yaşamaması için kimi cinsel destek ürünleri kullanması gereklidir. Green temptation bayan azdırıcılar cinsel destek ürünleri ile bayanların libido düzeyini yükselterek cinsel istikametten uyarıldığı zamandan ardından vajinalarında nemlenme başlar ve evvelki cinsel birleşimine göre daha çok haz, doyum ve beğeni almaktadırlar.

Çiftler açısından önemli bir konu olarak dikkat çeken cinsel yaşam, her anlamda tatmin olması gereken çiftlerin dikkat ettiği bir alandır. Çünkü erkekler de kadınlar da kendilerini tatmin eden partnerlere sahip olmak isterler. Bu nedenle de en güzel anlar ve en iyi paylaşımlar bu şekilde yapılır. Fakat bazen de seks yaşantısının desteklenmesi için birtakım ürünlere ihtiyaç duyulabilir. Bu ürünler arasında bayan azdırıcılar da bulunur. Kadınların daha istekli şekilde seks yapmaları için azdırıcı niteliğe sahip ürünler tercih edilir.

Kolay ve Pratik Bayan Cinsel İstek Arttırıcı Ürün

Öte yandan söz konusu bayan azdırıcı ürünler farklı formlar ile de karşımıza çıkarlar. Örnek olarak bayan azdırıcı damla ürünler kolay ve pratik bir şekilde kullanıldıkları için elde edilmek istenirler. Buna ek olarak uygun fiyatlı bu ürünlerin etkileri de oldukça iyidir.

Daha Ateşli Cinsel Yaşam için Bayan Azdırıcı Hap

Aynı zamanda bayan azdırıcı hap ürünlerine de rağbet gösterilir. Erkeklerin kadınlar ile, kadınların erkekler ile daha ateşli anları yaşamasında kadının rolü büyük olduğu için, bu tip ürünler sayesinde başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Kadınlar ile erkekler birbirlerinden hoşlanma ve birbirlerini sevme durumlarının ardından ilişkilerine yön verirler. İlişkiler esnasında da birlikteliğin ana damarlarından biri olarak cinsel hayat işaret edilebilir. Çünkü seks yaşamı ne denli etkili ve güzel olursa, ilişki de o oranda mutluluk ve huzur ile dolacaktır. Çiftler de bu yönden kendilerini memnun, tatmin olmuş hissedeceklerdir. Böylelikle de kavga, gürültü, ayrılık ya da aldatma da görülmeyecektir. Tüm bunların tesis edilmesi için ise bazı cinsel sağlık ürünlerinden istifade edilebilir. Bu ürünler arasında gelen bayan azdırıcılar da farklı yönleri ile dikkat çekerler. Çünkü söz konusu ürünler ilişkiyi alevlendirmek için kullanılırlar.

Kadın Azdırıcı Damla Ürünleri

Öte yandan kadınların sıkça değerlendirdiği tüm bu ürünler farklı formlarda da yer alırlar. Örnek olarak kadın azdırıcı damla sıkça kullanılan ve güzel sonuçlar alınan bir ürün olarak dikkat çeker.

Kadın Azdırıcı Hap Ürünleri

En sık değerlendirilen ürünler arasında kadın azdırıcı hap da gelir. Uygun fiyatlı bu ürünlerin etkilerinden istifade edebilmek için şimdi siz de ürünleri satın alabilirsiniz.

Hem erkeklerin hem de bayanların her yeni gün çok daha fazla rağbet gösterdiği afrodizyaklar genel olarak feromon hormonu içermektedir. Peki feromon ne demektir? Genel olarak feromon hormonu yumurtalıklar, böbrek üstü bezleri ve testis tarafından salgılanan ve hem kadınlara hem de erkeklerde bulunan bir hormon türüdür. Bu hormon türünün de kendi içerisinde üç farklı çeşidi bulunur.

Bayan Azdırıcı Parfüm Ürünleri

Erkeklerde cinsel ilişki arzusu uyandıran ve kadınlar tarafından salgılanan hormonlar androstenol adını alırken erkekler tarafından salgılanan ve bayan azdırıcı parfüm de sıklıkla kullanılan hormon ise androstenone olarak isimlendirilmektedir. Diğer feromon hormonu ise kadınların pozitif düşünmelerini ve mutlu hissetmelerini sağlayan androstadienone hormonudur.

Online Eczane Alışveriş Sitesi

İstek arttırıcı parfümlerin hemen hepsi bu suni feromon hormonlarından üretilmektedir. Karşı cinsi oldukça hızlı bir şekilde ve kolayca baştan çıkarmanızı sağlayan bu parfümler herhangi bir kimyasal içermedikleri için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünler olmasının yanı sıra oldukça uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır.

label, , , , , , , , , , , ,

About the author