Kadın Azdırmak Bu Maddelerle Daha Kolay

Kadını Baştan Çıkaran Bölgeleri

1.Konuşurken çokta suçsuz olan bir hareket olan onun kolunu nazikçe tutabilirsiniz. Bu ilişki sizlere başlangıç noktası olacaktır. Eğer bayan size bundan sonra henüz çekici bakıyor ve konuşmasına devam ediyorsa bilin ki doğru yoldasınız.

2.Daha ardından ki ismim ise onun baldır bölümüyle oynamaktır. Hatta siz konuşma sırasında bir kaç sefer aralıklar’la onun baldırına eline değdir ve çek bu gayet normal ilişki gibi algılanacak ve bayanın reaksiyonu yeniden ölçülecektir. Şöyle ki şayet partnerin hoşuna gider ve bacağını sabit bir şeklinde size yakın tutuyorsa bundan sonra biraz henüz sıcak laya bilirsiniz.

3.Gayet kolay gelebilir fakat onun elini tutun eller hisleri en ivedi beyine ileten tek yerdir. Bunu iyi kullanmayı bilin.

4.Ense altına gelen ve iki omuz arasına eşit gelen yere hafifçe dokunuşlar gerçekleştirin. Bu hareketle beraber esas ulaşmak dilediğiniz bölgeye bir ismim henüz yaklaşmışsınız demektir. Bunun sonrasında şayet bayan kendisini çekiyor ve istemediğini belli ediyorsa kendinize çeki tertip verip yeniden ortamı ayarlamanız lazım olur. Fakat bayan biraz henüz yaklaşıyorsa bu kez her adımın doğru işlediği ve level atladığınız manasına gelir.

5.Tüm bunların sonrasında sıra geldi ilk öpücüğe fakat aheste olalım ilk öpücük yanağa ve yumuşak bir şeklinde olursa bu vaziyet defa seksi yer alır ve başlangıç için seçilmiş kaftan’dır.Yanak’tan öpme devam eder iken biraz dudağa yaklaşın ve sonrasında şayet bayan kendini size bırakıyorsa dudağı bundan sonra amaç alabilirsiniz. Yada başka bir seçenek yanaklar’dan ardından kulağa doğru yönelip bunun sonrasında boyun kısmına geçilebilir. Bu gerçekleşirse şayet bundan sonra dudağa ulaşmak hiçte zor değildir.

6.Boyun bölümüne indiyseniz orda biraz zaman geçirmeniz ehemmiyetlidir.Nedeni ise şehvet ve emniyet hissi verir ve size daha fazla ilişkin hissettirir. Aman ilgi edin çok şeklinde abartırsanız bunun yanıtını sertçe alabilirsiniz.

7.Kulağına git burada iş tamamı ile bitebilir. Bazı kadınlar’da can alıcı nokta kulak memesi olabiliyor. bunu kavramak pekte zor değildir. Nefes te değişim inleme gibi reaksiyonlar alıyor ve size yeniden yeniden yapmanız söyleniyorsa durmayın devam edin. Bizler sizler için tecrübelerimize dayanarak tüyolar vermeye çalıştık ama ehemmiyetli olan bölüm ise karşınız’dakini iyi tanıyın faaliyetlerini iyici ölçüp tartın. Bu sizi henüz ivedi neticeye götürecek ehemmiyetli bir unsurdur. Hadi bundan sonra yazı sona erdi işe koyulma zamanı.

Aşkımın düğmesini kırarım mı?

Sık sık ve düzenli mastürbasyon, desensitizasyona veya klitorisin uyuşmamasına neden olmaz ve cinsel ilişki sırasında kadın orgazmları üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır.

Aslında, bunun tam tersi. Bir seks oyuncağı olsun veya olmasın Mastürbasyon, kadınların klitoral duyumlarını arttırmasına yardımcı olur ve sonuç olarak orgazm kalitesini artıracaktır. Birçok bayan hayatlarının sağlıklı bir parçası olarak düzenli olarak mastürbasyon yaparlar.

Mastürbasyon yoluyla, kadınlar (ve erkekler) bedenlerini keşfedebilir ve onlara iyi hissettiren şeyleri keşfedebilir; bu da, zevk almak için düzenli olarak daha önemli bir adımdır. Klitorisin fazla uyarılmasıyla karşılaşabileceğiniz herhangi bir uyuşma hissi, onu uyarmayı bıraktıktan kısa bir süre sonra gitmelidir. Olmazsa, şimdi dokümanınıza danışmanın zamanı geldi.

Cinsellikte yaşanan mutluluk konusunda kendilerini eksik hisseden, cinsel istek ve his konusunda da genelde mutsuz olmaktadır. Cinsel isteği arttırmak, orgazm seviyesini yükseltmek ve kaliteli bir cinsellik yaşamak için önemli olan istek arttırıcılar ise bu konuda kadınlara yardımcı olmaktadır.

Kadınlarda cinsel isteği arttırmak konusunda fayda sağlayan ve motivasyonu arttıran bayan azdırıcılar etkili olmasının yanında dünyada da sıkça kullanılmaktadır. İsteksizlik sorunu yaşayan kadınlarda bu düzeyde kullanım sizi mutlu etmekle beraber daha iyi vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Orijinal Bayan Azdırıcılar Yoğun İlgi ile Karşılanır

Bu tür ürünler direkt olarak sağlık ürünü olduğu için muhakkak ki orijinal olması gerekmektedir. Bandrollü olması ve orijinallik garantisinin verilmesi insan sağlığı için de büyük önem taşımaktadır. Bu tür ürünler insana güven vermekle birlikte kullanımda da etkili olmakta, sağlık açsından da önemli bir yer barındırmaktadır.

Tüm Türkiye’de hatta dünyada tüm eczanelerde de buna benzer ürün bulabilirsiniz. Aile hekimleri ve danışmanları da bu konuda kadınlara yardımcı olmakla beraber reçeteli yada reçetesiz bu tür ürünleri önermektedir.

Sağlığınız İçin Orijinal Ürün Kullanın!

Sağlık konusunda mutluluk yaşamak isterken sizi huzursuz edebilecek şeyleri yaşamamanızı tavsiye ederiz. Bu yüzden satın aldığınız ürünlerin orijinal olması ve orijinal olduğunu gösteren bandrollerin olması çok önemlidir.

Kadınların neredeyse yarısı hayatlarının bir noktasından sonra libidolarını kaybediyor. Bilim insanları libidoyu arttıran, belki de cinsel uyarılma bozukluğunu tedavi edecek bir araştırmaya imza attı. Amerikalı bilim insanlarının yaptığı araştırmaya göre kadınların ayak bileklerine vurmak libidolarını ön sevişmeden daha fazla arttırıyor. Ayaktan omurga köküne gönderilen elektrik sinyalleri genital bölgeye bir kan dalgası göndererek kadının cinsel dürtüsünü arttırıyor. 30 dakikadan daha kısa sürede kadın gıdıklayıcı bir ürperti hissediyor. Bu da cinsel uyarımı tetikliyor. Çalışmalarda böyle vuruşların 30 farklı kadının cinsel dürtüsüne olan etkisi analiz edildi. Kadınların neredeyse yarısı hayatlarının bir noktasından sonra libidolarını kaybediyor. Bilim insanları bu çalışmalar sayesinde cinsel uyarılma bozukluğuna karşı ilaçtan daha ucuz bir alternatif bulunabileceğini umuyor. Araştırmanın yazarı Michigan Üniversitesi Profesörü Tim Bruns, “Stimülasyon 3 ay boyunca tekrarlanırsa vajinaya kan akışını ve sinir bağlantısını daha iyi hale getirebilir. Cinsel uyarılma bozukluğu semptomlarını hafifletebilir.” diye konuştu.

Cinsel Arzuyu Arttırıcı Gıdalar

-Araştırma için kadınların bileklerine ince bir iğne yerleştirilerek elektrik dalgası verildi. Tibial sinir yoluyla omurga köküne gönderilen dalgalar teoride kadınların özel bölgelerine kan akışını arttırıyor. Tedavinin bir yan etkisi olup olmadığı henüz bilinmiyor ancak araştırmacılar ümitli.

label, , , , , , , ,

About the author