Klitoral Sistem Nedir ve Shop Ürünleri?

Sadece dikkat etmesi gereken küçük bir buton, değil mi? Hayır! Son bulgular bize klitorisin gördüğünüzden daha derine ineceğini gösteriyor. Tam klitoral sistem (bilim “klitoral kompleks” olarak adlandırır), hayal ettiğimizden çok daha karmaşık bir sistemdir!

Bilim insanları Pierre Foldes ve Odile Buisson uyandırılan klitorisini incelemek için bir 3D Ultrason yapana kadar sihirli düğme oldukça ileriye dönük görünüyordu. Araştırmaları, klitorisin gözle göründüğünden çok daha fazla olduğunu kanıtladı.

Görülebilen klitorisin yalnızca sevdiğimiz her şeyin “başı” olduğu ortaya çıkıyor! Ayrıca klitoral sistemin geri kalanının uyarılana kadar çoğunlukla pasif kaldığını bulmuşlardır. Uyandığında baş dikleşir. Daha sonra, korpus cavernosa adı verilen iki klitoral kol, klitoral kafadan yukarıya doğru uzanıyor ve vajinanın her iki tarafına kadar uzanıyor. (Bu kollar, normal vajinal seks sırasında yaşanan zevklerin çoğundan sorumludur.) Ayrıca 3D ultrasonografide, klitorisin pubik kemiğin içinde G noktasına doğru uzandığı ve kollarını vajinal girişin etrafına sartığı şeklindeydi Bir dilim kemiği.

Garip bir şekilde, vajinal duvarların kendileri dokunmaya son derece hassas değildir. Bu nedenle kadınların çoğunluğu tamamen sevmekten doruğa çıkmaz. Aslında araştırmalar, kadınların sadece% 25’inin tamamen cinsel ilişki yoluyla düzenli orgazm yaşadığını gösteriyor. Yazar Elisabeth Lloyd, “Kadın Orgazmı Olgusu” adlı kitabında ayrıntıları şöyle: “Kadınların yaklaşık% 70’inde bir miktar klitoral uyarılma olmaksızın doruk noktasının mutluluk durumuna ulaşamıyoruz. Orgazm eksikliğinin sevişme, penis boyutu veya ritmi süresine bağlı olmadığını keşfetti.

O zamana neye bağımlıydı? Kolay peasy: hepsi içeride ve dışarıda klitoris hakkında! Bu erotik düğmenin tek amacı, cinsel zevk sağlamaktır. İnanılmaz 8,000 sinir ucuyla, klitoris kadın bedenindeki en hassas erojen bölge. Bu nedenle klitoris anahtardır. Bir kere uyandığında, “klitoral kompleks” in zevklerini açığa çıkarırsınız, bu da sevişme sırasında bile daha sık ve daha sık orgazm olur.

Kriptolarda Uyarılma Teknikleri

Neyse ki, klitorisini uyarmak nispeten kolaydır. Klitoral sistem açıldıktan sonra, bazı cinsiyet pozisyonları sihri korumak için mükemmel bir klitoral temas sağlar. Ya da, özel olarak tasarlanmış bir oyuncak ekleyin. Klitoral uyarıma adanmış birçok oyuncak var, bu da lezzetli tek başına araştırmanın mümkün olduğu anlamına geliyor. Orgazm ulaşmak kolaylaşır ve titreşim, titreşim, zonklama, tırmanma vb. Gibi deney için bir dizi yeni duyu sesi sunabilirler.

Bir klitoris kullanmayanların notu – özellikle küçük bir oyuncak kullanırken, bu küçük düğmenin ne kadar hassas olduğunu hatırlamak önemlidir. Lütfen yavaş başlayın! Klitoris titreşimlere uyum sağladıktan sonra, basıncı artırmaya ve oynamaya başlayabilmeniz için GERÇEKTEN başlayabilirsiniz!

Cinsel hayatın verimliliği kişilerin kendine olan özgüvenlerine bağlıdır. Özellikle kadınlar tarafından önemsenen dış güzellik cinsel yaşama olumsuz anlamda etki edebilmektedir. Cinsel organından memnun olmayan birçok kadın cinsellikten soğuyarak uzaklaşmaktadır. Bu gibi durumların oluşmaması için devreye vajina estetiği operasyonları girmektedir. Bu operasyon ile şikâyetçi olunan her türlü görünüm sorunu düzeltilebilmektedir. Bu operasyonun sonunda kadında yaşanan özgüven artışı cinsel hayata olumlu anlamda etki edecektir.

Nasıl yapılır?

Vajina estetiği için ilk olarak profesyonel bir ekip bulunmalı ve daha sonra da ilk muayene olunmalıdır. Muayene sırasında şikayetçi olunan sorunlar dile getirilmeli ve o şikayetlere en uygun olacak çözümler üretilmelidir. Genellik vajina daraltma adı altından yapılan vajina estetiği isteğe bağlı olarak lokal ya da genel anestezi ile yapılabilmektedir. Hastanın isteğine bağlı olarak daraltma dışında çeşitli dolgu işlemleri de yapılabilmektedir.

Operasyon sonrası nelere dikkat edilmelidir?

Vajina estetiği operasyonları sonrası 1 ay kadar cinsel ilişkiye girilmemesi tavsiye edilmektedir. Bu süreç içerisinde yeterli iyileşme sağlanacak ve istenilen sonuç alınabilecektir. Bu süreçte gerekli hijyenin sağlanması iyileşme hızını arttıracaktır.

Monotonlaşan evlilik veya ilişkiyi canlandırmak,seks hayatına renk katmak isteyen evli çiftler , internetten ya da mağazadan seks shop alışverişi yapmaktalar. Ancak ne yazık ki,büyük heveslerle alınan erotik oyuncaklar bir kez dahi kullanılmadan ya evin en gizli köşesine gidiyor, yada çöpe. Bu yazımda,hem ilişkinin yıpranmaması hem de pişmanlık yaşanmaması için,çiftlerin mizacına en uygun olabilecek seks oyuncaklarını sıralayacağım;

Romantik çiftler için en iyi seks shop ürünleri

En azgın döneminiz dahi olsa,eğer romantik bir çiftseniz kesinlikle BDSM&Fetiş&Mazoşist fanteziler için uygun olan seks oyuncaklarını tercih etmeyin. Kelepçe,göz bandı,kırbaç,ağız ve yüz maskesi gibi BDSM ürünleri bir anlık heves için kullanılacak erotik oyuncaklar değildirler. Bu bir cinsel tercihtir ve sürekliliği olması gerekir. Romantik sevgili ve eşler için en iyi seks oyuncakları;Kadının farklı penis tatmasını sağlayacak orta büyülükte dildolar,belden bağlamalı (strapon) realistik penisler ve vibratörlerdir. Diğer önerilerim ise;Afrodizyak masaj yağları ve uyarıcılar.

Hareketli çiftler için en ideal erotik shop ürünleri

Yerinde duramayan,hayatı dolu-dolu yaşayan enerjik bir çiftseniz,yeniliklere açık olmanız yüksek ihtimal! Anal seks bile sizin için sıradan bir ilişki haline geldiyse,kadının aynı anda hem vajinal hem de anal olarak uyarılacağı anal tıkaçları ilişki esnasında kullanmanızı tavsiye ederim. Penisle birleşme esnasında anal tıkaç kullanan bir kadın müthiş zevk alır ve daha şiddetli orgazm olur.

Eğer daha uç bir şeyler arıyorsanız daha büyükleri denemenin zamanı gelmiş demektir. Dev dildo ve Partner Toy Çiftler için Şarjlı Vibratör vibratörler (28 cm ve üzeri) yatak odanıza farklılık katacaktır. Sizlere son önerim ise,belden bağlamalı (strapon) realistik penislerdir. Rolleri değişmek sizi heyecanladırabilir!

Olgun çiftler için en iyi seks shop ürünleri

Daha rafine ve kaliteli ürünlerle yatak odanızı ateşleyecek bir yaştasınız. Eğer hiç denemediyseniz gerçekçi ten dokusundaki vibratör ve dildoları kesinlikle ilişkinize dahil etmenizi tavsiye ederim. Daha önce cinsel hayatınızı renklendirmek için seks shoplar dan bu tür ürünler aldıysanız,size önereceğim en iyi ürünler BDSM oyuncakları,yenilebilen kayganlaştırıcılar ve anal tıkaçlardır. Yatak odanıza 3. Bir erkek veya kadın almak ve sevişmek istiyorsanız realistik şişme erkek manken ve şişme bebekleri tercih edebilirsiniz.

Genç çiftler için en iyi adult (yetişkin) oyuncakları

İlk önerim modern vibratörler! Son derece şık,tasarım harikası,ileri teknoloji ürünü, yeni nesil vibratörler hem kadına, hem de anal uyarımdan zevk alan erkeklere müthiş zevk veriyor! Genç evli çiftler ,genç kızlar ve erkekler için anal seks çok caziptir. Anal seksten zevk almanın yollarını arayan bir çiftseniz,mutlaka anal kayganlaştırıcıları denemelisiniz.Aynı şekilde anal pluglarda hem kolay ters ilişki yaşamanızı sağlar,hem de acı duymazsınız. Elbette genç çiftlerin heyecandan hemen boşalmaması için geciktirici krem ve spreyleri de unutmamak gerek.

label, , , , ,

About the author