Penis Doğal Yolla Büyür mü?

Yer yüzünde milyonlarca erkek penis boyu ile sorun yaşamaktadır. Bu doğrultudaki erkeklerin sayısı o denli fazladır ki kadınların tahminleri bu rakamın yanından bile geçemez. Yapılan araştırmalar ve anketler göstermiştir ki her 10 erkekten 8 tanesinin (%80 lik oran) penisiyle ilgili bir sorunu vardır. Şikayetler kişiden kişiye değişiklik gösterir. Kimi şeklinde, kimi boyutundan kimide güçsüzlüğünden şikayetçidir. Ancak sanılanın aksine tüm bu problemlere çözüm bulunabilir. Penis doğal yolla ne şekilde büyür diye düşünüyorsanız, çözümün adı egzersizler ve doğal içerikli büyütücüler dir. Bu metodları kullanan ve memnun kalan kişilerin sayısı hiçte azımsanacak ölçüde değil.

Bu yazımızda egzersiz metodları ve ürünlerden bahsetmek yerine sizlere bitkisel içerikli ürünlerde hangi bitki özlerinin bulunduğu ve bu özlerin faydaları hakkında bilgi vereceğiz.

Penisi doğal yolla büyüten gıda destek ürünlerinin içeriği:

Çakşir Kökü: Sperm sayısını ve cinsel gücü arttırır. Üreme fonksiyonun geneli üzerinde olumlu etkileri vardır. Hücre yapısında yenilenme sağlar. Cinsel organa ulaşan kan basıncını artırıcı etkileriyle cinsel organın gelişimine katkıda bulunur. Sinirleri ve kasları güçlendirir.

Ginseng: Fiziki dayanıklılık ve kan bansıncını arttırmaya yönelik etkileri vardır. Halsizliği giderir anti-stres özelliği vardır. Cinsel yetersizliği giderir. Merkezi sinir sistemini güçlendirir.

Isırgan Tohumu: Cinsel gücü ve şehvet duygularını tetikler. Kanı arındırır ve yeniler. Dolaşım sistemini düzene sokar. Karaciğeri destekler.

Zencefil:Cinsi arzuyu tahrik eder, sperm sayısı ve hareketliliğini artırıcı özelliklere sahiptir.Fiziksel açıdan kuvvet vericidir.Tansiyon ve kollestrolün düşürülmesine yardımcıdır.Kandolaşımı bozukluklarında faydalıdır. Vücuda rahatlık ve zindelik verir. Anti septiktir. nefes alışını kolaylaştırı bedeni rahatlatır.

Penisi doğal yolla büyüten ürünlerin kullanımına dair uyarılar:

  • Tavsiye Edilen miktardan fazla tüketilmemelidir.
  • Doz Aşımı halinde lütfen doktor ile irtibata geçilmelidir.
  • Serin ve Erişkin olmayan kişilerin ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.
label, ,

About the author

One Comment

  1. kazım yılmaz 15 Kasım 2013