Seks Oyuncaklarıyla Eğlencenizi İkiye Katlayın

Samimi endüstriden haberdar edilmeden önce, Kegel’in egzersiz toplarının bir grup Alman mühendis ve tasarımcı tarafından dikkatle tasarlandığını düşünmedim. Gerçekten yapmadım! Bu günlerde tasarlanan pek çok yeni seks oyuncakları var – hepsi de daha iyi özellikler, daha güçlü titreşimler ve sevimli şekiller … Ve yeni bir sürüm veya yükseltme getirdiğinde hiç dikkat etmemiz gerektiğini hiç düşünmemiştim. “Model” öyleydi.

Şimdi, tüm farklı modellerin ve özelliklerinin farkındayım. Eğlence Fabrikası artık orijinal Smartballs’ların 4. tasarımını son 10 yılda yayımlamıştır, bu yüzden tüm zevk ürünleri için sürüm numaralarına ihtiyaç duyduğumuzu hissetmeye başlıyoruz! Onlar da SmartVibes’in 5. kuşağındalar. Bunun gibi yeni tasarımlar ile seks oyuncakları geliştirmelerinin daha iyi versiyon sistemine ihtiyacı var!

Samsung modellerine yaklaşımı seviyoruz: Gördünüz mü? Zencefilli, Jöle Fasulyesi ve kişisel favori adı gibi isimler var, çünkü sadece şirin: Ice Cream Sandwich.

Zevk ürünlerimizin daha ciddiye girmek yerine, şirin isimleri olduğunu düşünüyoruz!

Ne ile başlayacağınız seks oyuncakları, ne kadar maceraperest olduğunuza bağlı! Kegel topları, aynı zamanda sağlık yararları sunan güvenilir ve gerçek bir favori.

Her iki ortak için de kullanımı kolaydır ve doruk noktasını arttırırlar. Bir çiftin vibratörü, paylaşılan heyecanı sunar ve çok ezici hissetmemek için yeterince dikkatlidir. Aynı şey klitoral titreşimler için de geçerli – küçük boyutları ile keşfetmek için oldukça kolay.

Seks oyuncaklarıyla daha rahat hale geldikçe, Je Joue Fifi gibi G-spot vibratörler yanı sıra bazı erkek aşk yüzüklerini de kazandı.

İlave teşvik için bir klitoral vibe eklenmiş bir aşk halkası deneyin. Kalpteki daha cesur olanlara anal boncuklar veya bir prostat stimülatörü getirmek aşk hayatınızı tamamen yeni bir alana çekecektir.

Yaz, Güney Afrika’ya gelecek ve o hafta sonu kaçamakları ve mevsimlik tatiller planlamanın zamanı geldi. İş ister eğlence amaçlı seyahat ediyorsanız da, biraz ekstra bir keyif hak ediyor ancak havalimanı güvenliğinde kaşlarınızı kaldırmak istemiyorsunuz. Merak etmeyin, seks oyuncaklarıyla seyahat ederken size yardımcı olacak bazı ipuçlarımız var …

USB şarj edilebilir oyuncaklar birden fazla şekilde arkadaşınızdır. Özellikle yurt dışına seyahat ederken, USB şarj edilebilir bir batarya, dizüstü bilgisayarınızdan veya tabletinizden şarj ederek ekstra şebeke kablolarını ve adaptör fişlerini taşımanızı veya pil bulmanızı gerektirmez.

Ne kadar sessiz? Eğer arkadaşlarınızla ya da kağıt ince duvarlara sahip bir otelde kalacaksanız, yatmadan önce arkadaşınızın çok yüksek sesle buzz vermediğinden emin olmak istersiniz.

Harika tasarım sayesinde, günümüzün kaliteli oyuncaklarının çoğu gizli bir şekilde şekillendirilir ve havaalanı bir tarayıcı ile görüntülendiğinde ‘Benim dev yapay penis şeklime bak’ bağırmayın. Bir el çantasına sokulabilir veya taşınabilir durumdaki daha fazla takdir yetkisi için, ruj şeklinde bir klitoral vibe veya ağır işgal meşale gibi görünen Fleshlight Go’ya bakın.

Çok yönlülüğü severiz. Kuğu PalmPower bir elektrik kablosu ve adaptör gerektirir, ancak gezi uzun bir günün ardından ağrıyan buzağılara masaj yapacağız ve güçlü orgazm sağlayın. Kompakt, hafif ve çok amaçlıdır. Ne aşk değil?

Ekstra bir ipucu: yağmuru unutmayın! Seyahat için mükemmel olan kullanışlı 30ml, 50ml veya 100ml kaplarda harika lubüller elde edebilirsiniz.

Bir dahaki sefere bir geziye çıktıktan sonra gece çantanızdaki eğlenceli oyuncakları bir çift poplayın ve eğlenceden sonra kendinize biraz zaman ayırın.

Dediği gibi temizlik, kutsallığa yakındır. Yani, o cennetli orgazmı korumak istiyorsanız o zaman temizlik tartışılmaz. Öğrenmeniz gereken tek şey ve henüz öğrenemediğiniz herşey için – okumaya devam edin!

Nem, bakterilere mükemmel gelişme ortamı sağlar; bu nedenle hem sizi hem de oyuncaklarınızı iyi durumda tutmak çok önemlidir. Bazı seks oyuncak malzemeleri gözeneklidir, yani emici oldukları anlamına gelir. Elinizde olanı daha iyi anlayabilmeniz için oyuncağınızla birlikte verilen teknik bilgileri okumanız şiddetle tavsiye edilir.

“Seks kirli mi? Evet, eğer doğru yapılırsa … “- Woody Allen

Yanlış yol var ve sonra doğru yol var. İşte böyle:

Yastıkları odaya fırlattınız, giysileriniz her yere saçılmış ve epik bir oyun oynama süresini takiben eşinizle tüm kızgınlık ve nefes nefese kalıyorsunuz. Tuvalete hızlı bir çizgi, oyuncak üzerinde hızlı bir sıçrama ve bir dahaki sefere kadar o gizli çekmeceye sıkıştı.

Ne bilmiyorsanız, oyuncak sessizce bir dahaki sefere beklerken, oldukça korkak bir durumda bunu yapıyor olmasıdır. Beyaz bir gömlek için “hey temiz görünüyor, temiz olması gerekiyor” yaklaşımı olsa da, seks oyuncaklarınızda da aynı şeyin geçerli olduğunu varsaymayın. Oyuncaklarınızı ılık su ve (çok) hafif bir sabunla yıkamanız önerilir. Sıçrayan bir kez bittiğinde, oyuncağı tiftik içermeyen bir bezle kurulayın veya hava kurumasına izin verin. Hepimiz, vücut hijyeninin kritik olduğunu ve hiç kimse kendi bölgeleriyle giden bir şeyi sevmediğini kabul edeceğinizi biliyoruz. Yani, taze tutun, korkak değil!

Kuruma süresini hızlandırmak için talk pudrası veya bebek pudrası kullanmayı düşünmeyin. Sürekli bir tahriş halinde en samimi bölgelerinizden mutluluk duymadığınız sürece! Hızlı bir çizilmeye ya da John Wayne gibi bir ustalığa ustalıkla sahip olmanın gizli yollarını bulmaya çalışmak sadece seksi değil!

Toy Cleaner banyo dolabınızda olmalıdır. Pjur gibi önerilen bir marka seçin. Pek çok yetişkin seks oyuncakları çeşitli malzemelerden yapılmış halde temizlemek biraz zor görünebilir. Bazı malzemeler hafifçe gözeneklidir, bu da küçük patronunuzun kokuları ve vücuttaki sıvıları emebileceğini ve alacağını gösterir. Düzgün temizlenmezse, oyuncağın üzerinde bırakılan bakteriler daha önce sözü edilen John Wayne swagger’ı ile sonuçlanır. Basitçe ifade etmek gerekirse, cildi tahriş edebilir ve bunun için mutsuz hissedeceksiniz. Bu nedenle, bazı parlak insanlar, oyuncak dostu, anti-bakteriyel temizleyiciler, spreyler ve flees üretme fikrini hepimizde oyuncakların uzun ömürlülüğünü ve kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olan, aynı zamanda vücudunuz için de iyi olan fikirler üretti. Araştırmayı yaptık ve size “Ben bunun nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum” tiyatro sınıfıyla doktora bir gezi kaydettik.

Her kadın cinsel hayatını başarılı ve güzel bir şekilde sürdürmeyi, erkeği ile beraber en güzel duygulara aynı anda ulaşmayı, yataktan tatmin olarak çıkmayı bekler. Bunun için de bazen farklı cinsel ürünler kullanılabilir. Özellikle de kadınlara yönelik olarak çıkarılan ve doğrudan kadınların memnuniyetinin sağlanmasını amaçlayan bir takım ürünler dikkat çekerken, en sık olarak da klitoral uyarıcı ürünlerinin kullanıldıkları görülebilir. Söz konusu ürünler ülkemizde de sıkça değerlendirilir.

Bayanlara Özel Erkek Mankenler

Öte yandan erkeklerin yerini tutan ve kadınları fazlası ile mutlu eden şişme erkek manken ürünleri de farklı şekilde dikkat çekmektedir. Bu ürünlerin her şekilde değerlendirilmesi, bazen fantezi amacı ile kullanılması da mümkündür.

Vibratör Ürünleri

Şimdi siz de en güzel anlarınızı daha da farklı ve renkli bir hale getirmek için bir takım cinsel ürünlerden faydalanabilirsiniz. Özellikle de kadınların vibratör gibi çok yönlü ve etkili ürünlere yönelmesi oldukça mantıklıdır. Dileyen herkes tüm bu cinsel  ürünleri bir şekilde elde edip kullanabilirken, uygun fiyatlardan yararlanmak da elbette ki mümkündür.

label, , , , , , , ,

About the author