11 Kasım 2019

Afrodizyakların Cinsel Yaşama Olan Etkisi

ile admin

Cinsel yaşam kadın ve erkeği birbirine bağlayan önemli parametrelerden birisidir. Özellikle de tutku dolu ve üstün haz alınan cinsel birleşmelerde kadın ve erkek çok daha mutlu olmaktadır. Bu mutluluk da hayatlarının her anına yansımaktadır. Bu hazzı her an, her seksinizde yaşamak için yanınızda yardımcınız olabilecek cinsel sağlık ürünleri sayesinde seks hayatınız renkli ve bir o kadar da doyurucu olacaktır.

Kadın ve erkeği cinsel ilişkiye hazırlayan etkenlerin başında cinsel gücün ve isteğin yoğun şekilde hissedilmesi gelir. Bunu sağlayan afrodizyak ürünler ise, oldukça etkilidir. Erkeğin istek ve arzusuna cevap verebilecek kadar istekli kadınlar için bu ürünler oldukça yardımcıdır. Cinsel olarak arzulu, ateşli, istekli partnerlerin seks hayatları da nefes kesici olacaktır.

Stresli yaşam koşulları nedeni ile cinsel birleşmeye isteksiz olan bayanlar için biçilmiş kaftan olan bayan uyarıcı ürünler sayesinde, kadınlar artık cinsel birleşme sırasında hem kendini hem de partnerini üst safhalara çıkaracak tutku dolu anlar yaşatabilir. Siz de bu ürünleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Arzulu Bir Cinsel Yaşam İçin

Milyonlarca çiftin kullandığı çeşitli cinsel sağlık ve destek ürünleri her anlamda kullanışlı yanları ile öne çıkarken, bazı ürünler ise diğerlerine nazaran daha sık tercih edilir. Örnek olarak bayan azdırıcı damla gibi ürün grupları erkeklerin partnerleri için elde ettikleri ürünlerdir. Çünkü söz konusu damlaların kolay kullanımı ile beraber kısa sürede etki göstermesi, bu etkinin de kadını bir anda daha istekli ve daha arzulu bir hale getirmesi mümkündür. Bu şekilde canlı ve hareketli seks hayatı tesis edilebilirken, kadınların yatakta çok daha heyecanlı anlar yaşayıp yaşatması sağlanır.

Sadece damla formunda değil, hap ve krem formunda da bulunan bu ürünler bayan azdırıcı hap olarak da tercih edilir. Hap kullanımı klasik bir yöntem olmasından dolayı daha alışılageldik şekilde bir kullanım mümkün olur. Sonucundan harika anların yaşanması kuvvetle muhtemeldir.

Dilerseniz siz de bu tür ürünlere erişebilir, bilhassa da bayan azdırıcı krem tedarik edip kullanarak pratik bir biçimde sonuç alabilirsiniz. Cinsel yaşamınız fazlasıyla renklenecektir.

Azgın Kadın Nasıl Anlaşılır

Bayan – Erkek fark etmeksizin,her insanın libidosunu belirleyen esas etmen hormon seviyeleridir. Libidosu yüksek bir kişiyi ele veren kimi fiziksel ve biyolojik açıklanan bulunmaktadır. Bu bulguları doğru okursanız ,bir bayanın ya da adamın sekse ne kadar düşkün olduğunu büyük ölçüde ön görü edebilirsiniz. Bir evvelki yazımda ”Azgın erkek sebep anlaşılır?” sualine ilmi cevaplar vermiştim. Eğer aradığınız ”azgın erkek sebep belli olur?” sorusunun yanıtı ise şu yazıyı okumanızı tavsiye ederim; Bu ufak bilgilendirmeden ardından konumuza başlayabiliriz; Öncelikli olarak bilmeniz lüzumlenen şey;internette (Youtube,Facebook v.d) , eş –dost sohbetlerinde,sevişmek isteyen bayanın sebep anlaşılacağına değin defa çok yalan-yanlış malumat sahip olunan. Bu verilere göre hareket edip,sekse düşkün bir kızı ya da kadını anladığını düşünen fazlası erkek, tabir yerinde ise baltayı taşa vurur. Bu yazımda cinsel talebi yüksek bir kadını basitçe tanımanızı sağlayacak ilmi ve ispatlanmış bilgileri sizlerle paylaşmayı düşünüyorum..

Arzulu bayan nasıl anlaşılır ?

Not: Mevzu başlığında ‘’azgın ‘’ kelimesini kullanmak mecburiyetinde kaldım,özür diliyorum. Çok sevmediğim bir tanımlama olsa da,konuyu tam anlamıyla söyleyen bir kelime bulunduğu için kullanmak halinde kalıyorum.Anlayışınız için şuandan teşekkür ederim.

1- Solugu ve teninde kendisine özgü bir koku varsa
Yaklaştığınızda bilhassa nefesinden ve teninden kötü olmayan fakat tanım de edemediğiniz acayip bir koku alıyorsanız o bayanın libidosunun yüksek olması devasa olasılıktır. Nedeni ise;Östrojen ve Progesteron gibi bayan cinselliğinde belirleyici hormonlar başta olmak suretiyle beden salgıları çok olan bir kadında,bu hormonsal kokular soluk ve teni etkiler.Hatta kimi bayanlarda bu düzey o kadar yüksektir ki,yaklaştığınızda vajinasından salgılanan sıvının kokusunu dahi almanız olasıdır.

2- Kalçası ve beli kıvraksa
Çoğu erkek yürürken kıvırtan bir bayanın poposuna bakmaya bayılır. Oysa kimi kadınlar kendileri istemeseler bile kalçalarını sallayarak yürürler.Bu iki vaziyeti karıştırmamak lazım olur. Bu başlıkta soz edilen mevzu şu; Dans eder iken,oynarken ya da spor yapar iken kalçasını ve belini ustalıkla sıradan bir iş yaparmış gibi kullanıyorsa,bu vaziyet,o bayan seks manasında hevesli olduğunun sendromu olabilir.

3- Daimi sırt ve boyun ağrısından şikayet ediyorsa
Şaşırdınız değil mi? ‘Ne alaka!’’ dediğinizi duyar gibiyim. Ancak bayan cinselliği bölümünde uygulanan birkaç incelemede ,azgın kadınların sıklıkla sırt,omuz ve boyun ağrısından muzdarip bulunduğu belirtilmiştir. Bu meselenin sebep dolayı bulunduğu tam anlamıyla bilinmemekle beraber,sürekli kendisini göstermek,arzulanmak ve ilgi çekmek isteyen bir bayanın gergin beden duruşundan dolayı olabileceği ön görü edilmektedir.

4- Kırmızı renge bir afinitesi (yatkınlığı) varsa
Her bayan bazı durumlarda kırmızı renk giysi ,iç çamaşırı giyer,kırmızı ruj sürebilir. Bu nedenle her kırmızılı bayana ‘’seks istiyor’’ yakıştırmasını yapmayın. Demek istediğim kısacası şu; Eğer bir bayanın en çok tercih edilen rengi kırmızı ise, çoğunluklu olarak kırmızı giysiler,kırmızı renk eşyalar,kırmızı ruj ve makyaj malzemesi kullanıyorsa bu bayan ya da genç kızın sekse olan alakası başka bayanlara kıyasla yüksektir. Yapılan kimi psikoloji deneyleri de bu tezin doğruluğunu ispat etmiştir.

5- Konuşurken daimi dudaklarınıza bakıyorsa
Sohbet sırasında gözleri daimi adamın dudaklarında olan bir bayanın o lâhza tahrik olmuş olması yüksek olasılıktır. Kadının karşısındaki erkekten cinsel manada etkilendiğinin en ehemmiyetli göstergelerinden birisi bakışların dudaklara kitlenmesidir. Özellikle hem dudaklarınıza bakıyor hatta boynu ,yanaklarını ve saçlarını ile oynuyor (okşuyor) ise,cinsel istek düzeyi henüz da yükselmiş demektir.
Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin ve Sipariş Verebilmek İçin cinsel eczane web Sitemizden Bizlere Ulaşa Bilirsiniz.