24 Aralık 2013

Bayan Azdırıcı Krem

ile admin

Kadınların cinsel soğukluk problemleri çoğu zaman ilişkinin yaşanmamasına sebebiyet vermektedir. Bu sıkıntılardan kurtulmanın etkili yollarından bir bayan azdırıcı krem kullanımı olmaktadır. Bayan azdırıcı krem ile cinsel ilişkilerinize ara vermenize gerek kalmayacak.
Bayan azdırıcı ürün kullanımı cinsel isteksizliği giderdiği gibi alınan hazzın artmasını sağlamaktadır. Kullanımı kolay olan bu ürün, vajina etrafına masaj yapılarak sürülmektedir. Cinsel ilişkiden 30 dakika önce kullanımı ürünün etkisini daha iyi göstermesini sağlayacaktır.
Parmağınızın ucuna fındık büyüklüğünde bir miktar bayan uyarıcı krem alıp, vajina dudaklarının dış kısmına ve klitoris etrafına, krem emilene kadar masaj yaparak sürmeniz gerecektir. Cinsel bölgedeki kan dolaşımı böylelikle artacak ve ilişkiye istekli bir hale geleceksiniz.
Bayan azdırıcı krem ayrıca vajina kuruluğunun da önlenmesini sağlamaktadır. Orgazm zorluğu yaşayan kadınların da daha rahat orgazm olması bu ürün kullanımı sağlanmaktadır. Bayan azdırıcı krem ürünlerine eczanelerden rahatlıkla sahip olabilirsiniz.
İnternet üzerinde satış yapan firmalardan sipariş vererek bayan azdırıcı krem temin edebilmektesiniz. Bu gibi ürünler günde en fazla 2 kez kullanılmalıdır. Gebe olan ve emzirme yapan kadınların bu ürünü kullanması kesinlikle önerilmemektedir. Ayrıca 18 yaş altındaki bayanlarında bayan uyarıcı krem kullanımını gerçekleştirmemesi gerekir. Bayan uyarıcı krem kullanımını cinsel ilişkiye girmeden 20 dakika önce kullanmanız gerekmektedir.