8 Aralık 2012

Cinsel Soğukluğa Sıcak Tavsiyeler

ile admin

Cinsel soğukluk, son zamanlarda oldukça fazla yaşanan bir sorun olmaktadır. Evli veya uzun süreli ilişkileri olan bireylerin bu gibi sorunlarla daha fazla karşılaştığı bir gerçektir. Yaşanan cinsel birliktelikte bireyler artık farklı zevklerin arayışına girmeye başlarlar. Bu süreç için de bazı sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sorunların en önemlisi cinsel isteksizliktir.
Cinsel isteksizliğin önüne geçebilmek sizin elinizde olan bir durumdur. Bunu ister kendi çabalarınızla isterseniz cinsel yaşam ürünlerinin kullanımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kendi çabanızla yapacağınız şeyler, partnerinize farklı bir yaklaşım göstermek ve günlük hayatınızda farklı fantezi hayalleri kurarak kendinizi ilişkiye hazırlamak olacaktır.
Cinsel yaşam ürünlerinden ise kullanacağınız azdırıcı ve bayan azdırıcı ürünler ile cinsel soğukluğun tamamen ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürünler aynı zamanda cinsel güç artırıcı etkiye de sahip olmaktadır. Kısaca azdırıcı ürünlerin kullanımı hem cinsel soğukluğu ortadan kaldırıyor hem de cinsel gücün artmasını sağlayarak mükemmel bir performans sergilemenizi gerçekleştiriyor.
Cinsel soğukluk yaşayan kişinin bu sorununu kendi sorununuz gibi görmelisiniz. Cinsel anlamda farklı bir yaklaşım tarzı sergilemelisiniz.  Partnerinizi rahatlatmalı ve güven duygusunu aşılamalısınız. Kendisine fantezilerinizden bahsetmeli ve yaşayacağınız ilişkiye özel hayallerinizi ona anlatmalısınız. Cinsel ilişkiye direk girmektense ilk 5-10 dakikanızı motiveye ayırın. Kendinizi yaşanacak her şeye hazırlayın. Tüm arzuların karşılanacağı görüşüne takılmayın. Sadece ilişkinizden zevk almaya odaklanın. Cinsel ilişkilerinizde devamlı iletişim haline olun. Partnerinizi yönlendirin ve ondan karşılayamayacağı isteklerde bulunmayın.
Sağlıklı bir cinsel hayat için, partnerinizi anlamaya çalışın ve onun yaşadığı sorunlara çözüm bulmak için uğraş verin. Bu durum onun hoşuna gidecek ve size olan hislerinin artmasını sağlayacaktır. Farklı cinsel fantezilerin kurulması ve cinsel ilişkinin farklı yerlerde yaşanabileceğini ona gösterin. Tüm bunların yanında cinsel sağlık ürünü olan azdırıcı veya bayan azdırıcı ürünlerin kullanımını da gerçekleştirirseniz, cinsel soğukluk ve cinsel isteksizlik problemi ortadan kalkacaktır.