Doğal Penis Büyütme Teknikleri

Doğal penis büyütme teknikleri denilince ilk akla gelen unsur bir takım egzersizler yöntemleri kullanarak peniste büyümeyi sağlamaktır. Tarih boyunca benzeş yöntemleri kullanan bir çok toplumda amaca yönelik egzersiz kalıpları oluşmuştur. Bu yöntemler uygulanmakla beraber kulaktan dolma ya da yanlış bilgiler içerebiliyor. İsterseniz bu yöntemlerden bir kaçını sizinle paylaşmadan önce penis büyütme konusuna açıklık getirelim.
Penis Büyütmek için yapılan uygulamları bir kaç başıl altında toplayabiliriz. Bunlar, egzersiz, ilaç kullanımı, penis büyütücü cihazlar ve ameliyattır. Egzersiz hususuna değinmeden önce diğer uygulamalarla ilgili bilgi edinmek aradaki farkı anlamak ve doğru egzersiz yapmak açısından önem teşkil edecektir.
İlaç kullanımı: ilaç kullanımı son dönem sıkça baş vurulan ve içeriği itibarı ile doğal penis büyütme teknikleri arasında yer alır. Tabiki akıllara takılan soru bir hapın nasıl eril organı büyüttüğüdür. Büyütücü haplar beklenileni kan aracılığı ile sağlar. Penise kapasitesinin üzerinde kan göndererek dokularda genişlemeye sebep veriri bu gelişme hücre bölünmesini ve dolayısı ile büyümeyi bereberinde getirir.
Penis büyütücü cihazlar: Bu aparatlar çalışma prensiplerine göre farklılıklar gösterir. Kendi içlerinde bir sınıflandırma yapılacak olursa pompalar ve uzatıcı niteliğinde olanlar şeklinde ayrıştırılabilir. Tıbbi kuruluşlar tarafından onaylı olan modeller var olsada bir takım şikayet ve söylentiler olduğunu unutmamak gerekir. Bu cihazların kullanımında en çok tedirgin olunan husus kan damarlarına ters yönde olan baskıdır.
Ameliyat: Doğal penis büyütme teknikleri içerisinde sayılmasada tıp camiası tarafından en çok kabül gören metotdur. Etkisi tartışılmaz ve ksin sonuç verir. Fakat önemli olan kişinin psikoljisinin böyle bir müdahaleye elverip vermeyeceğidir.Çünkü operasyonun akabinde travmatik bir süreç yaşanabilmektedir.
Gelelim en çok dikkat çeken yöntem olan egzersizlere… Egzersizin mantığı vücudu yığratmak daha sonra kendini onarması için zaman tanımak esasına dayanır. Tıpkı sporda olsuğu gibi penis egzersizlerinde de hedef budur. Penis üzerinde baskı kurularak çeşitli yönlere zorlama yapılır bu zorlamadan sonra dokusal bölümü genişletecek şekilde kendini onarır. Böylrlriklr büyüme kaçınılmaz olur.
Doğal penis büyütme teknikleri ile ilgili bir egzersiz örneği:
Adım Bir: Derin nefes alın. Nefes verirken karnınızı düzleştirin. Başparmağınız ve işaret parmağınızla penisinizi kavrayın. Diğer eliniz penisiniz kökünde olsun. Penisiniz abartmadan çekin. Bu  adımı bir kaç defa tekrar edin.
Adım iki: Penisinizi avcunuzla kavrayın. Derin nefes alın. Nefes verirken organınızı sol tarafa doğru fazla abartmadan çekin. Kök kısımda acı hissetmelisiniz. Tekrar nefes alın kanı  hareketlendirmek için göbek ve bacak bögesine penisi vurun.
Adım üç: Penisiniz gevşek bir halde iken oturun. Avucunuzla başınız ve çevresini kavrayın. Yukarı doğru çekin fakat bu işlemi yaparken abartmayın. Aşırı olmamak koşulu ile canınızı yakabilirsiniz. 10 saniye kadar sızlamayaı ve kanın bölgeye nüfus ettiğini hissettikten sonra, organınızı göbek ve bacağınıza 50-60 kez vurunuz. Bu adımı sağ tarafa ve sol tarafa olacak şekilde 3 kez tekrar etmelisiniz.
Adım dört: Penisinizi avucunuzla kavrayın. Derin nefes alın nefes verirken penisinizi sola çevirin sonrasında kan gidişi için organı 50-60 kez göbeğinize ve bacağınıza vurun. Daha sonra aynı işlemi sağa doğru uygulayın.
Bu dört adımı her gün 3 kez tekrarlamalısınız.