22 Eylül 2012

Doğal Penis Büyütme Yöntemleri

ile admin

Seks esnasında partnerinizin ve sizin yaşadığınız penis boyuna bağlı değildir. Fakat bu durum nedense penis boyu ile özdeşleşerek erkeklerin bir takım takıntılar edinmesine sebebiyet vermektedir. Bu gibi takıntıların giderilmesi için doğal penis büyütme yöntemleri de uygulanmaktadır.
Bir erkekte olması gereken penis boyu sertleşme halindeyken 15-16 cm uzunluğundadır. Erkekte penis boyu doğumdan ergenliğe kadar farklı ölçülerde olmaktadır. Doğum sonrası 2-2,5 cm olan penis, ergenlik öncesi 5-7 cm’dir. Ergenlik çağında ise 8-10 cm olmaktadır.
Doğal penis büyütücüler olarak genellikle hap ve krem kullanımı daha çok ön planda olmasına rağmen egzersiz yoluyla penis büyütmek isteyen erkeklerin sayısı da bir hayli fazladır.
Doğal penis büyütme yöntemleri:
Doğal yolla büyütme için öncelikle penis başı başparmak ve işaret parmağıyla kavranır. Diğer el yardımıyla penis kökü tutulur. Derin bir nefes alarak penisi fazla zorlamadan çekin. Bu işlem birkaç kez tekrar edilmelidir.
Daha sonra penisinizi avucunuzla kavrayarak sol tarafa doğru çekiniz. Çekme işlemi sırasında kök kısmında biraz acı hissetmelisiniz. Tabi çok fazla acıtacak kadar çekilmemeli. Çekme işleminden sonra penis serbest bırakılmalı ve hafifçe sallanmalıdır.
Bu işlemden sonra oturulmalı ve serbest olan penis, baş kısmından avuçla kavranmalıdır. Yukarı doğru çekme işlemi yapılmalı hafiften acıyı hissettiniz ve kanın bölgeye hareket ettiğini anladığınız an penisi serbest bırakmalısınız. Serbest bırakılan penis, bacak ve göbek bölgesine 40-60 kez vurulmalıdır. Vurma işlemini çok sert yapmamaya özen gösteriniz. Bu işlem yaklaşık olarak 3-4 kez tekrar edilmelidir.
Sol tarafa doğru yapılan çekme işlemi bu sefer sağ taraf için aynı şekilde yapılmalı. Bu işlem esnasında mümkün olduğunca penise aşırı yüklenilmemelidir. Aksi takdirde penis eğriliği gibi sıkıntılar yaşayabilirsiniz.