20 Haziran 2017

Düzensiz Uyku Seks Performansını Dibe İndiriyor

ile admin

Eşsiz bir seks zamanı için ruhsal ve fiziksel açıdan kendinizi hazır kılmak önemlidir. Mutsuz cinsel ilişkilerin altında yatan onlarca sebepten sadece bir tanesi de düzensiz ve yetersiz uyku olmaktadır. Özellikle uzun sürek uyku bozukluklarının cinsel isteksizliği tetiklediği de saptanmıştır.

Uykusuzluk Sizi Seksten Soğutabilir

Tam dinlenmeyen ve kendini yenilemeyen vücut kronik yorgunluk semptomlarının gün yüzüne çıkmasına neden oluyor. Dolayısı ile kişi de anlamsız bir halsizlik ve sürekli cinselliğe bakış açısından isteksizlik gibi belirtiler göstermeye başlıyor. Eğer bu durumdan etkilenmek istemiyorsanız genel olarak geçerli olan 7-8 saatlik bir uykunun ilaç gibi geleceğini de bilmelisiniz.

Düzenli Uyku Performansını Zirveye Çıkartıyor

Prensipli uyku stiline sahip erkeklerin kaliteli spermlerinde artış olurken, bayanlar için de cinsel arzuların çok daha yüksek hormon düzeylerinde olduğunu da söylemek gerekir. Aynı zamanda uykunuzu alamamanızın altında bir takım psikolojik etkenler de yatabilir. Bunlar da cinsel hazdan uzak ve tamamen sizin iç dünyanıza kapanan birey olmaktan kurtaracaktır. Uykunuzu alın ve artık sekste birbirinizi memnun kılmayı da kolaylıkla başarın.