22 Haziran 2017

Erkeklerin Seks Performansını Arttırmanın Yolları

ile admin

Dünya çapında erkeklerin performansı üzerine yapılan araştırmalarda 1,5 dakika ile 7 dakika arasında cinsel performans sergiledikleri ortaya çıkmıştır. Erkeklerin çok büyük bir bölümü de 2 dakikadan daha az bir süre içinde erken boşalma yaşamaktadır. Partnerlerini cinsel yönden tatmin edemeyen erkekler performans eksikliği duygusu ile psikolojik sorunlar yaşamaktadır. Hızlı başlayan ve çok çabuk biten cinsel ilişkilerin yaşanmaması için erkeklerin performansını arttıran yolların denenmesi gerekmektedir. Erkeklerin seks süresini uzatan tavsiyeler aşağıda yer almaktadır.

Cinsel İlişki Öncesi Mastürbasyon

Erkekler seks anlamında çok dolu oldukları için bazen küçük bir dokunuş bile boşalmaları için etkili olmaktadır. Bu nedenle erkeğin cinsel ilişki öncesinde mastürbasyon yaparak boşalması önerilmektedir.

Hipnoterapist Desteği

Hipnoz sayesinde erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin bu can sıkıcı durumdan kurtulması gerekmektedir. Orgazmın kalitesi hipnoz sayesinde arttırılmaktadır.

Alışkanlıklarınızdan Vazgeçin

Yeni pozisyonlar deneyerek erkek arkadaşınızın erken boşalmasını engelleyebilirsiniz. Ne kadar farklı ve alışılmamış deneyimler yaparsanız o kadar çok performans yüksekliği yaşayabilirsiniz.

– Cinsel Organını Tutun

Eşinizin erken boşalmaması için cinsel organını tutun ve boşalmasını engelleyin.