Geciktirici İçecekler

Erken boşalma sorununu, günlük hayattaki içecek alışkanlıklarımızı değiştirerek çözmek mümkün. Beslenme alışkanlığımı değiştirmek istemiyorum diyorsanız, sadece içeceklerinizi değiştirerek bu sorunun çözülebileceğinizi bilin. Geciktirici içecekler nelerdir sizin için derledik. Gelin birlikte bakalım!

Neleri içerseniz daha geç boşalırsınız?

Bitkisel Çaylar

Rezene, sarı kantaron, melisa, papatya gibi gevşetici çaylar kullanın. Boşalmamıza yardımcı olan sistemimiz sinir sistemimizdir. Sinir sisteminiz ne kadar gevşek olursa o kadar geç boşalırsınız. Geciktirici ürünler arasında en önemli yere sahip olan, kesinlikle bitki çaylarıdır.

Meyve Suları

Havuç suyu, kan şekerinizi çok hızlı bir şekilde yükselterek enerji verir. Bu enerji üzerinizden yorgunluğu atmanıza, cinsel performansınız yükselmesine ve daha geç boşalmanıza yardımcı olur.

Çilek suyu, genital bölgeniz etrafındaki sinir sistemini zinde tutmaya yardımcı olur. Bu sayede daha geç boşalabilirsiniz.

A vitamini barındıran meyve suları(greyfurt, havuç, kayısı…), yine çilek gibi sinir sisteminizin sağlıklı olmasını ya da kalmasını sağlar.

Karanfil

Geciktirici ürünlerin en önemli hammaddelerinden biri olan karanfil, hem günlük olarak hem de uzun vadeli olarak boşalma sorununuzu çözmenize yardımcı olur. Günde sadece bir bardak karanfil çayı içerek boşalmanızı geciktirmeniz mümkün.