30 Ağustos 2021

Geciktirici Spreylerin Faydaları

ile admin

Erkekler bu durumdan utanıp sıkılır fakat işin aslı erkekler de çok rastlanan cinsel sorundur. Derhal hemen adamların hepsi yaşamının bir bölümünde erken boşalma yaşar. Ruhsal, ve fizyolojik de olsa erken boşalma genellikle zaman içinde yada dışarıdan bir ürünle düzeltilebilen bir sorundur bu ürün Geciktirici Sprey ürünü olabilir.

Erken boşalma nedir?

Erkeklerin temel problemlerinden olan erken boşalmaya önlem olarak kullanılan ürünlere ulaşmadan önce erken boşalmanın olduğuna değinelim biraz.

çoğu zaman Erken boşalma erkelerin kendisinin veya partnerinin istediği vakit süresinden daha kısa sürede boşalmasıdır. Bu da erkeklerin ereksiyonunu istediği kadar tutamadan orgazmın gerçekleşmesidir. Tecrübesiz ve genç yaşta olan erkeklerde erken boşalma daha çok görülür; cinsel tecrübe kazandıkça ereksiyon kontrolü artar ve erken boşalma üzerinde egemenlik artar.

Erkelerde erken boşalma birkaç defa gerçekleştiğinde onları korkutabilir ve sonraki birlikteliklerde de psikolojik olarak hiç ereksiyon olamamaya veya erken boşalmaya neden olabilir.
Erkeklerde Erken boşalma için belli bir süreden bahsetmek doğru doğru olmaz.

Uzman ürologlar bunu genel anlamda uyarılmadan sonrasındaki bir dakika içinde yaşanmış olan yada hemen öncesindeki heyecandan dolayı gerçekleşen boşalma olarak belirtiyorlar.

​Geciktirici sprey

Erkek bundan sonra belli bir süre partneri arasına zaman koyup yeniden denerse partnerini tatmin edecektir. Erke bu açıdan doygunluk olmamış partnerini ve kendisini belirleyici bir halde doygunluk edebilir. Doyum hissi değişkendir çift iki dakikalık bir orgazmdan keyif alabilirken 1 saatlik orgazmdan haz alamayabiliyorlar. İyi bir cinsellik için ön sevişmeler ile vücudunuzun erojen yerlerini tanıyabilir, birbirinize anlatabilir, veya bir uzmanla görüşeme sağlayabilirsiniz.

Uzman da size orgazmı uzatacak çözümler sunacaktır. Geciktirici Haplar Uzman doktorunuz size erken boşalmayı uzatan Geciktirici Hap reçete yazabilir. Hapları reçetesiz de temin edebilirsiniz. Ne olursa olsun eczacınıza tüm yan etkilerini sorunuz ve prospektüsü dikkatlice okuyunuz. Haplar ve ilaçlarda esas olarak üç temel maddeden biri vardır. Haplardaki o maddeleri ve özelliklerini tek tek araştırınız.

Kesinlikle söylenilen dozdan fazla kullanmayınız. Genellikle rastlanılan yan etkileri içinde o çok istediğiniz ereksiyonun uzun süre inmemesi oluşabilir. Beş saatten fazla devam eden ereksiyonlarda damarlara ve penise zarar görmemesi için doktora baş vurunuz.

Herhangi bir kalp rahatsızlığınızın da olması durumunda dikkatli kullanım şarttır. Geciktirici Hapların risklerini göze alamıyorsanız diğer geciktirici ürünler olan prezervatif, sprey, ve krem gibi ürünleri kullanabilirsiniz. Geciktirici sprey erkek Geciktirici Sprey penisin uç kısmına üç kere püskürtülür ve uç kısmını birazcık uyuşturarak orgazmı geciktirir. Erkeklerde hissiyatı azaltması beklenir ama işe yaramadığı anlar olabilir.

Geciktirici spreyi fazla püskürtürseniz orgazm olamamanıza niçin olur. Bu nedenle prospektüsü dikkatle okumalısınız. Geciktirici krem erkek sprey ile benzer mantığa sahip olan geciktirici krem de gene uç kısma masajla emilimi sağlanır. Sprey benzer biçimde doğru oranda kullanılması gerek etki etmeme ihtimali var fakat ereksiyonunuzun beklediğinizden uzun sürmesi ihtimali de var. Erken boşalma benzer biçimde, Geç boşalma da yaygın bir problemdir. Geciktirici etkili kondom (prezervatif) kondomların orgazmı birazcık daha geciktirdiğini söyleyen erkekler vardır.

Erkek Geciktirici etkili kondomlar ise içinde geciktirici krem bulunan kondomlardır. İkisi bir arada dediğimiz türden.
Geciktiricili prezervatifler tam aradığınız ürünler diyebiliriz. Prezervatifin uç kısmında bulunan geciktirici krem hassasiyeti kısmi olarak azaltırlar. Prezervatifin içindeki Geciktirici krem ihtiyaç duyulan oranda tam istenilen nokta da kullanıldığı için çoğu zaman arzu ettiğiniz sonuçla karşılaşırsınız. Mutlu ve sorunsuz seks ve cinsel birleşimler elde edersiniz.

VİGA 50000 ERKEN BOŞALMAYI GECİKTİRİCİ SPREY ÖZELLİKLERİ

Erken boşalmayı geciktirmek için yapılabilecek en etkili şeylerden biri cinsel sıhhat ürünleridir. Erken boşalmayı ya psikolojinizi düzelterek veya geciktirici ilaçlar ile geçirebilirsiniz. Bu çok büyük bir sorundur. Ancak çok özel ürünler ile bunu kısa sürede çözebilirsiniz. Cinsel ilişkilerden önce alacağınız geciktirici ürünler cinsel ilişkilerde size adeta yeni boyutlar kazandırabilecektir. En etkililerinden biri de Viga 50000 geciktirici spreydir. Eğer ki erken boşalmaya kesin çözüm arıyorsanız bu ürün tam da size göre bir üründür. Cinsel ilişkilerde en az 20-25 dakika gecikebilmenize olanak tanır. Alın kullanın ve mutlu sona ulaşın.

VİGA 50000 ETKİLİ GECİKTİRİCİ SPREY NASIL KULLANILIR?

Viga 5000 geciktirici kullanımı son aşama basittir. Yapılması ihtiyaç duyulan en önemli şeylerden biri her zaman için cinsellikten 45 dakika önce uygulama yapmaktır. Erken boşalmayı önleyici spreyi penisinize 4-5 kez sıkıp masajla kuruyana kadar işleme devam etmelisiniz. Süreniz bittiğinde ise aktivitenize devam edebilirsiniz.

VİGA 50000 GECİKTİRİCİ SPREY FİYATLARI

Viga 50000 erken boşlamayı önleyici sprey fiyatı süper bir kampanya ile online alışveriş sitemizde satılmaktadır. Bu ve diğer ucuz geciktirici ilaçlardan satın almak isterseniz 7/24 online hizmet veren online eczanemizden ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

VİGA 50000 ERKEN BOŞALMAYI GECİKTİRİCİ SPREY YARARLARI VE ZARARLARI

Erken boşalma tedavisinde olabilecek en iyi etkilere sahip ürünlerdendir.

Çabuk boşalma problemini geciktiricidir.

Uzun devam eden bir birliktelik sağladığı için cinsel performansı arttırır.

Geciktirici cinsel ilaçlar arasında en kısa sürede etki verenlerden biridir.

İlk boşalmayı uzun tutarken ikinci ve üçüncü boşalma da 40-60 dakikayı gören birliktelikler yaşayabilirsiniz.

Bayanların orgazm olabilmesi için gerekli süreyi tanır.

Çocuklardan uzak tutunuz.

18 yaşından küçüklere tavsiye edilmez.