25 Kasım 2015

Geciktirici Zararları

ile admin

Aslında bakıldığı zaman bu ürünler son derece uzun çalışmalar sonucu oluşturuluyor ancak yine de bu ürünlerde belli başlı sorunlar meydana gelebiliyor. Bu sorunlar arada olup her zaman için geçerli olan sorunlar değildir.

Geciktirici hap devamlı kullanan kişilerde alışkanlık olduğu ortaya çıkmıştır ve kullandıkça daha çok kullanma isteği ortaya çıktığı görülmüştür. Geciktirici zararlar genel olarak az görülen zararlardır. Mesela ürünü kullanan bazı kişiler o gece için hiç sekse adapte olamıyorlarmış ve isteseler de boşalamıyorlarmış. Tabi bu durum geçici bir durum. Bu durumun oluşmasının en büyük sebebi ilacı belli belirsiz kullanan kişilerin olmasıdır.

Geciktirici Zararlar Bazen Ortaya Çıkabiliyor

Geciktirici zararlar bazen kendini uzun süre boyunca cinsel isteksizlik yaşamak olarak da gösterebiliyor. Bu durumlar kişiden kişiye göre değişiyor ve bu durumun yaşanması ürün farklılığına göre olabiliyor. Mesela alacağınız firma çok önemli dandik bir adresten alırsanız başınıza her şey gelebilir ancak iyi bir noktadan alırsanız asla sorun çıkmayacaktır ve sizler sağlıklı bir şekilde bu ürünleri kullanabileceksiniz. Cinsellikte artık böyle ürünler oluyor ve bu ürünler gerekli ürünler olarak görülüyor.