15 Eylül 2021

Green TemptationD9 Azdırıcı Kadın Damla

ile admin

Kadın azdırıcı yahut kadın istek arttırıcı damlalar olarak web, eczane, aktar benzer biçimde yerlerde satışı meydana getirilen ürünler son yıllarda fazlaca rağbet görmeye başladı. Özellikle hanımefendilerin seks konusundaki çekingenliği, yeterince bilgi sahibi olmaması ve çevre faktörleri bir ayara geldiğinde cinsel isteği arttırıcı damla, hap şeklinde ürünlerin cinsel ilişkide faydalı olduğu görülmektedir. Kadınların erkeklere oranla seks konusunda kafalarının karışık olması, tedirgin olmaları ve karamsarlıkları cinsel ilişkiden daha azca zevk almalarına neden olmaktadır.

Özellikle evli çiftlerin seks hayatları belli bir süre sonra sıradanlaştığı için farklı fanteziler, farklı pozisyonlar denense de kadının buradaki rolü daha da artmaktadır, kısaca hanım daha istekli olmalı, coşkusunu yoğunlaştırmalı ki yaşanılan cinsel ilişkiden her iki tarafta fazlasıyla zevk alsın ve mutlu olsunlar. Kadın azdırıcı damlaların gerek kullanımı gerekse bitkisel içeriklerden üretimi yardımıyla çiftler gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir. Meyve suyu, çay, su benzer biçimde asitsiz içeceklerde kullanımı mevcut olduğundan ve dil altı olarak da alınabildiğinden kullanımı çok basittir. Cinsel ilişkiden 20-25 dakika önce kullanılması bir kadını cinsel ilişkiye hazır hale getirebilir.

Green TemptationD9 bayan azdırıcı damla, isteksizlik sorunu yaşayan kadınların en çok tercih ettiği azdırıcı damlalar arasındadır.

Bayan azdırıcı damlalar dünyada birçok marka olarak üretilmekte ve tüketiciye sunulmaktadır. Bu tür ürünleri almadan önce mutlaka araştırma yapmalısınız. Ürünlerin klinik testlerinin yapılıp yapılıp yapılmadığını denetim etmeniz sizin için faydalı olacaktır. Ürünlerin orijinal olması, mutlaka barkodunun olması ve bakanlık onaylamasından geçmiş olması gerekmektedir. Türkiye’de daha önceleri genellikle ithal edilen bu ürünler meydana getirilen çalışmalar ve incelemeler sonucunda ülkemizde de üretilmeye başlanmıştır. Bakanlık tarafından analizleri meydana getirilen ürünler sizin için en doğru ürün olmalıdır. Bu mevzuda ülkemizde üretimi yapılan en doğru kadın azdırıcı damlalar Green TemptationD9 ve Lady Era  gibi sayabileceğimiz orijinal bakanlık onaylı ürünler tüketiciye ulaştırılmaktadır. Bu saydığımız markaları internetten, eczanelerden ve aktarlardan rahatça temin edebilmeniz mümkündür. Bayan azdırıcı damlaları asitsiz içeceklere 7-8 damla ilave etmeniz kafi olacaktır. Emziren bayanların ve hamile bayanların kullanmaması önemle tavsiye edilmektedir.

Gecelerinizi daha renkli, daha ışıltılı, çok daha çok heyecanlı geçmesini ve zevkin doruklarına ulaşmayı istiyorsanız size yardımcı olacak ürünler kadın azdırıcı damlalardır. Hanımlar cinsel ilişkide farklı duygular tatmak, uzun bir ilişki yaşamak ve orgazmın en güzelini yaşamak isterler. Kadınlar için seks bir görev değildir, yalnız erkeğini mutlu etmek için sevişmek onlara yalnız acı verir, oysa karşılıklı meydana getirilen cinsel beraberlik tek taraflı olmamalıdır. Hanımların orgazma ulaşması çok daha zor olduğundan öncelikle ön sevişmenin uzun tutulmasında fayda vardır. Küçük dokunuşlar, hanımların zevk alacağı bölgelerin okşanması ve özellikle g noktasının uyarılması hanımın seksten daha çok zevk almasını elde edecektir. Bunu kadında yaşatabilmenin ve hissettirebilmenin en rahat yolu da kadın azdırıcı damlalardan kullanarak ona yardımcı olmaktır. Çünkü artık günümüz hanımları yaşadığı cinsel ilişkiden mutlu olmak istemektedir, cinsel ilişki hanımlar için sadece birlikte olmak çocuk yapmak gibi bir görev olmaktan çok daha fazlası anlamına gelmektedir.

Kadın azdırıcı damla içerik ve faydaları

bayan azdırıcı damlaların içerisinde bulunan L-Askorbik Asit, L-arjinin, Meyan Kökü Özütü, Kafein, Potasyum Sorbat, Sodyum Benzoat ve B3 Vitamini (Nikotinamid) gibi hanımlarda Östrojen hormonu seviyesini arttırıcı takviyeler bulunmaktadır. Östrojen hormonu seviyesinin dengeli olması kadınlarda cinsel birlikteliğin zevkli geçmesini sağlar. Hem de yumurtalıklardan salgılanan ve rahim içi zarın gebeliğe hazırlanmasını elde eden önemli bir hormondur. Östrojen hormonun eksikliği hem cinsel ilişkide haz alma duygusunu azaltırken aynı zamanda gebeliğin oluşmasında problemler yaratabilir. Östrojen seviyesinin yüksek oluşu ise tane düzensizliğine sebep olabilmektedir. Bu biçim ürünleri kullanırken bunlara da dikkat edilmesi gerekir ne aşırı derecede fazla kullanmak ne de aşırı derecede azca kullanmak size istediğiniz sonucu vermeyecektir.

Hanımlarda yumurtlama devri olarak belirtilen tane kanamasının 8. Gününden başlayıp 14. Gününe kadar devam evrede aynı zamanda ‘’testosteron’’ hormon seviyesinin artışı ile birlikte cinsel istekleri artmaya başlar. Testosteron hormonu hanımlarda erkeklere oranla %5 seviyelerinde olmasına karşın bu dönemde seks arzularını artar ve cinsel ilişkiye hazır hale gelirler.
18 Yaşından büyük her kadının (ergenlik sürecini tamamlamış) kullanabileceği bu ürünleri uygun zamanda kullanmaları önemlidir.
Hanımlarda cinsel istek bozukluğu veya cinsel arzu eksikliği genel olarak ruhsal ve sosyal sebepler olabileceği gibi bununla birlikte biyolojik yani hormonal bozukluklardan da kaynaklanabilir.

Böyle durumlarda öncelikle uzman bir doktora muayene olmakta fayda vardır. Bazı ilaç kullanımı kadınlarda farklı etkisinde bırakır verebilir, aşırı kıllanma, ses düzeyinde kalınlaşma gibi. Bu nedenle hangi ürünü ya da ilacı kullanmak istiyorsanız doktorunuza danışmanız en doğru tespit olacaktır. Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) yan etkileri kanıtlanmış ilaç ve ürünlerinin kullanılmasını 2004 senesinde yayınladığı genelge ile reddetmiştir. İçeriği doğru ürünleri tercih etmeniz cinsel hayatınızda ve toplumsal yaşamınızda size çok şey katacaktır. Green TemptationD9 damla ile heyecanı ve doruklara çıkmanın zevkini yaşayacaksınız.

Damlanın kadınlardaki etkisi

Kadınların orgazmının genel yapısına bakıldığında erkek orgazmına nazaran çok daha karmaşık bir yapıya sahiptir. Erkekler cinsel ilişkide genel olarak 1-2 dakika içinde orgazma ulaşırken, hanımlarda bu süre çoğu süre ortalama 15 dakikanın üzerindedir. Buradaki en önemli unsurlar, hormonlar, pelvik bölgesi kas yapısı, cinsel sinirler, cinsel anatomi yapısıdır. Günümüzde hanımların çoğunun orgazm olamamasının temel sebeplerinden birisi partneri tarafından yeteri kadar uyarılmamasından kaynaklandığı gözlenmiştir. Hanımlar ön sevişme, dokunuşlar, cinsel bölgelerin yeterince uyarılması sağlandığında orgazma daha çabuk ulaşabilmektedirler. Yıllardır orgazm probleminin psikolojik olduğu düşüncesi artık yerini uyarılma, dokunma, cinsel bölgenin uyarılması ve ön sevişme benzer biçimde yapılması ihtiyaç duyulan birçok aktivitenin gerçekleşmesinden sonrasında daha renkli ilişkilerin yaşandığını görmekteyiz. Hanımefendi azdırıcı ürünlerinde kullanılmasıyla beraber kadındaki heyecan çoğaltmak mümkün olabilmektedir.
Ek olarak meydana getirilen araştırmalarda, seksin maksimum tercih edildiği günlerin Pazar-Cumartesi ve Cuma olduğu minimum seksin tercih edildiği günlerin ise Salı günü olduğu tespit edilmiştir.
Hanımların cinsel isteksizliği mevzusundaki diğer bir araştırma, günümüzde kadınların iş hayatına daha çok girmesi bununla birlikte stres artışı, bitkinlik benzer biçimde nedenlerin libidolarda düşüşe sebep oldu gözlemlenmiştir. Birçok ülkede meydana getirilen araştırmalarda görülüyor ki hanımların %70’i cinsel isteksizlik hissetmektedir. Erkeklere oranla çok daha fazladır.

Bayan azdırıcı damla kullanım şekli

Green TemptationD9 bayan damla kullanımı oldukça basittir. Cinsel ilişkiden ortalama yarım saat önce kullanılması sizi yaşayacağınız cinsel ilişkiye hazır hale getirecektir.

Genel olarak asitsiz içeceklere ortalama5 ile 7 damla arası karıştırılarak kullanılmaktadır. Renksiz ve kokusu olması kullanan fertleri rahatsız etmemektedir. Eğer direkt kullanmak istenirse şu demek oluyor ki dil altı tabir ettiğimiz şekilde 3 ile 5 damla yeterli olmaktadır.

Kadın azdırıcı damla yan etkisi nedir?

Klinik araştırmaları yapılmış ürünlerde herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Her üründe olduğu şeklinde aşırı dozda kullanımlar baş dönmesi, mide bulantısı gibi reaksiyonlar gösterebilir. Doktor tavsiyesi ve denetiminde kullanıldı sürece bayan azdırıcı damla kullananlarda önemli bir rahatsızlık görülmemektedir.
Cinsel yaşamınızda değişiklik arıyorsanız, eşiniz yahut partneriniz ilişkinizden zevk almıyorsa, orgazma ulaşmakta zorlanıyorsa kadın Azdırıcı Damlalar size en iyi yardımcı ürün olacaktır. Bizim size tavsiye edebileceğimiz ürün Green Temptation D9 damladır.