10 Aralık 2012

İktidarsızlık Sertleşme Bozukluğu (Empotams) Problemi ve Çözümü

ile admin

İktidarsızlık ya da sertleşme bozukluğu da denilen tıptaki adıyla empotans-impotans olarak da bilinen rahatsızlık günümüz dünyasın da erkeklerin en sık rastladıkları cinsel işlev bozukluklarındandır.
Erkeklerin hayatında bayanlara nispeten daha güçlü olan cinsellik isteği çeşitli nedenlerden kaynaklanır, erkeğin dünya da erk i elinde bulundurması geçmişten günümüze dek hakimiyetin ve idarenin sürekli erkeklerin elinde bulunması aile denildiğinde reis olarak erkeğin düşünülmesi erkeklerdeki bu hakimiyet özelliğini yatakta da uygulama isteğini gündeme taşımıştır, Cinsel işlev bozukluğu erkeklerde yalnızca cinsel bir problem olmaktan daha ziyade sosyolojik bir sorun halini almaktadır.
İktidarsızlık erkek cinsel işlev bozukluğunun nedenleri çok çeşitli sebeplere bağlı olarak ortaya çıkabilir geçmişte bu rahatsızlığı yalnızca psikolojiye bağlayan uzmanlar bu gün sorunun fizikler değişimler ve aktivitelerden kaynaklanabileceği konusunda hem fikir olmuşlardır.
Sorunun fiziki ve psikolojik olarak tespit edilen bazı nedenleri şunlardır, erkek psikolojisinin ağır yük altında yıpranmış olması, geçim sıkıntısı, işsizlik, yoğun iş temposu, çok ağır ve aşırı uzun süre çalışmak, her hastalığın ana kaynaklarından sayılan stres, alkol ve sigara tüketimi kan damarlarını genişletmek suretiyle kan basıncını düşürür ve penise pompalanan kan miktarını azaltarak sertleşememe ya da sertliği cinsel ilişki boyunca sürdürüp ilişkiyi tamamlayama maya neden olmaktadır, obezite, aşırı yağlı yemekleri tüketmek, şeker ve tansiyon rahatsızlıklarının üst seviyelere ulaşmış oluşu, hareketsiz yaşam, kötü ve sağlıksız beslenme alışkanlıkları, erkelerde cinselliği olumsuz anlamda etkileyen başlıca nedenlerdendir.
Pek çok erkek zaman zaman ereksiyon sorunuyla karşılaşır bu durum süreklilik arz etmediği sürece iktidarsızlık olarak nitelenemez uzun bir süre ereksiyon hapı gücünü kendinde göremeyen isteği olmasına rağmen uzun bir zaman diliminde ilişkiye giremeyen erkeklerde iktidarsızlık sorunu başlamış demektir.
İktidarsızlık Korunma ve Çözüm Yolları;
Öncelikle yeryüzünde yaşayan bireyler olarak kişisel sağlığımız konusunda başımıza bir rahatsızlık gelmeden evvel korunma yollarını uygulamalı ve sorun halin dede çözüm için çaba sarf etmemiz gerekmektedir.
İktidarsızlık tan Korunma;
Hayatımızı yaşanmaz hale getirecek rahatsızlıklara sebep veren en büyük problem strestir modern dünya da en büyük sağlı sorunlarından birisi olan stres birçok hastalığında ilk sebebidir iktidarsızlık sorununa da aynı şekilde etki eden stres ten bireyler mümkün olduğu kadar uzak durmalıdır, alkol ve sigara modern çağın bu iki gelişmiş hastalığı da insan sağlığını birçok konuda tehdit etmekte oldukları gibi erkek cinselliğini de olumsuz anlamda etkilemekte ve sertleşme bozukluklarına neden olmaktadır.
Obezite aşırı yağlı besinleri özellikle fast food benzeri ürünlerin sürekli tüketimi besin değeri düşük ve suni üretilmiş ürünleri tüketmek te tüm sağlığı etkilediği gibi cinsel işler bozuklarının sebeplerindendir. Sayılan başlıca bu hususlardan kendini en iyi şekilde koruyup kendine iyi bakan bireyler hem genel sağlık durumları hem de cinsel yaşamları olumlu anlamda etkilenecek ve birçok yaşanılan problem doğal olarak ortadan kalkacaktır.
İktidarsızlık Çözüm ve Tedavi yöntemleri,
İktidarsızlık tedavisi günümüz tıp dünyasın da daha çok psikolojik tedavi ve ilaç tedavisi yöntemlerini uygulamaktadır, bizim hastalarımıza yardımcı olacağımız bölüm ilaç tedavileridir web sitemizin cinsel ilaçları hizmetinize sunan eczane sağlık online eczane sayfamızdan tüm iktidarsızlık tedavi ürünlerine ulaşabilir ereksiyon ürünleri kategorimizden en uygun şartlarda sahip olabilirsiniz.
Dünyanın yeniden yöneldiği alternatif tıp diye de adlandırılan bitkisel ürün ağırlıklı ürün yelpazelerimizden ihtiyacınız olan tüm ürünlere ulaşabilir detaylı bilgi edinebilir sipariş vererek deneyebilirsiniz kafanıza takılan konuları yetkili ve konusunda uzman müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz, sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşamınız olması ümidiyle biz her zaman size bir telefon kadar yakınız.