19 Kasım 2015

İktidarsızlık Cinsel Uyumunuzu Bozmasın

ile admin

Çiftler arasındaki cinsel uyum çiftlerin ilişkilerinin de sağlıklı yürümesini sağlamaktadır. Bu nedenledir ki cinsellik konusunda uyum sağlayamayan çiftler ilişkilerinin diğer alanlarında da sıkıntı yaşarlar. Çünkü cinsellik salt seksten oluşan bir birliktelik değil birbirine bağlı ve birbirini seven iki kişinin bir nevi birbirine bağlılık seremonisidir.

Ereksiyona Çözüm

Kadınlar cinsel ilişki esnasında haz alır ve doyuma ulaşırlarsa partnerleri tarafından sevildiklerini ve değer görüldüklerini hissederler. Erkekler ise cinsel ilişkide haz alır ve doyuma ulaşırlarsa partnerlerine sahip olmanın verdiği gururu yaşarlar ve bu sayede kendilerini güçlü hissederler. Ayrıca yazılı tavsiyeler için internet üzerinde ereksiyona çözüm yazarak da bilgiler edinebilirsiniz.

Ancak zaman zaman çiftler cinsel anlamda çeşitli nedenlerden ötürü sorun yaşayabilirler. Bu sorunlar kadınlarda cinsel istek azlığı ve erkeklerde ereksiyon problemi yani iktidarsızlık şeklinde görülebilir. Bu durumun nedenleri arasında günlük hayatın stresi, üzüntü, aşırı yağlı ve ağır yiyeceklerin tüketilmesi yer almaktadır.  Ereksiyon hapı kullanın bu sorunlardan kurtulun!

Çoğunlukla sorunun nedeni ortadan katlığında cinsel isteksizlik ve ereksiyon problemi de ortadan kalkar ancak bu sorunlar 3 günden uzun sürüyorsa doktora başvurmak gerekir. Doktor uygulayacağı tedavi ile ereksiyona çözüm bulacaktır.