26 Haziran 2017

Kadınların Sekste Çekindiği 3 Temel Neden

ile admin

Performans bir cinsellik için en önemli zevk alma kriteri olarak bilinmektedir. Kadınlarında cinsel yaşama dair eşlerini mutlu edip etmeye dair bir takım kaygıları söz konusudur. Bunlardan bir tanesi de bahsettiğimiz seks performansı olmaktadır. Ne kadar memnun edebildiği ya da tam manası ile harika bir an yaşatıp yaşatmama ihtimaline dair endişe taşırlar.

Partnerinin İsteklerine Saygı Duymaması

İkinci temel faktör ise her bayanın cinselliğe karşı bir takım sınırlarının olabileceğidir. Dolayısı ile birlikte oldukları sırada bu beklentilerinin yerine getirileceğini bilmek kadın için güven anlamına gelmektedir. Onların zihinsel çekincelerini ortadan kaldırmak çok daha fazla sekse odaklanmalarını ve kendilerini bedeninize emanet edecekleri manasına da gelmektedir.

Ortam ve Koşullar

Kadınlar yine her zaman güvenli bir mekanda ilişki yaşamayı ümit ederler. Onlar için ilk sırada yer alan seçenek tabi ki yatak odalarıdır. Hoş bir ortam ve loş ışık altında, aynı zamanda hijyenin en üst düzeyde olduğu bir seks kadınlar için vazgeçilmezdir. Bir erkek olarak bu temel nedenlere dikkat ederseniz her şey yolunda gidecektir.