14 Aralık 2012

Kadınların Yaşadığı Cinsel Sorunlar

ile admin

Kadınlar, cinsel ilişkiye erkeklere göre daha çekingen ve ürkek yaklaşmaktadır. Birtakım korkuların baş göstermesi ile birlikte cinsel isteksizlik sorunu da ortaya çıkmaktadır. Cinsel soğukluğun birçok sebebi olabilmektedir. Bu sebepler her ne olursa olsun cinsel hayatınıza engel olmasına izin vermeyiniz.
Kadınlarda cinsel isteksizlik ve cinsel soğukluğun dışında birde vajinal kuruluk problemi oldukça fazla gözlenmektedir. Vajinal kuruluk cinsel ilişkinin yaşanmasına engel olduğu gibi vajinanın da tahriş olmasını gerçekleştirmektedir. Vajina yapısı gereği nemli olmalıdır. Özellikle cinsel ilişki esnasında bu nemlilik daha çok olmalıdır.
Yaşadığınız vajinal kuruluk, cinsel isteksizlik ve cinsel soğukluk problemlerinden kurtulabilmek içinse cinsel sağlık ürünlerinin kullanımını denemelisiniz. Vajinal kuruluk için vajina kayganlaştırıcı ürünler, cinsel isteksizlik ve soğukluk içinse bayan azdırıcı ürün kullanımlarını denemelisiniz.
Sağlıklı bir cinsel hayatın oluşabilmesi için kişiler cinsel sağlık sorunlarına gereken önlemi almalı ve cinsel sağlık ürünlerinin kullanımı mutlaka denemelidir. Yaşadığınız sorun ciddi bir problem aksediyorsa bir doktora gidilmeli ve sorununuz anlatmanız gerekmektedir.
İlişkilerinizde artık heyecan alamıyor ve farklı zevklerin yaşanmasını istiyorsanız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda alacağınız cinsel yaşam ürünleri ile bu zevklerin yaşanmasını sağlayabilirsiniz. Kadınlar, hassas ve duygusal yapıları gereği bu gibi sorunlar karşısında teselli edilmeli ve yaşanılan sorun için alternatif çözümler duymak istemektedir. Cinsel ilişkilerde erkekler bayanın güvende olduğunu hissettirmeli ve ona sıcak yaklaşımlarda bulunarak güvenini kazanmalıdır.