9 Kasım 2019

Kısa Süre İçinde Daha Çok Sex Deneyimi

ile admin

Kadınları etkilemek sandığınızdan daha kolay. Gerçekten! Basit jestlerle ilişkinizi ve seks hayatınızı besleyin. seks-iliski

1- YABANCI BİRİNE KAPIYI TUTUN
Neden işe yarar: Kadınlar, başkalarına nazik davranan erkeklerden etkilenir. Bir araştırmada, erkekte özgecilik (başkalarına karşılıksız yapılan hizmet) özelliğini, iyi bir eş işareti olarak aldıkları görüldü. Bonus puan: Alışveriş torbalarını arabaya taşımakta zorlanan birine yardım edin. Tüm puanlar silinir: Bu yaptıklarınızı söyleyerek övünün.

2- HİÇ BEKLEMEDİĞİ ANLARDA ÖPÜN
Neden işe yarar: İletişim uzmanı Dr. Sean Horan, “En temel ihtiyaçlarımızdan biri şefkat görmek ve göstermektir” diyor. Yani aynı anda hem kendi ihtiyacınızı hem de onunkini karşılamış oluyorsunuz. Bonus puan: Sarılın, el ele tutuşun. Cinsel içerikli olmayan tensel temaslar oksitosini artırır. Tüm puanlar silinir: Ereksiyonunuzu hissetmesini sağlayın.

3- KAHKAHASINA BAYILDIĞINIZI SÖYLEYİN
Neden işe yarar: Veya ona has özellikleri yücelten şeyler söyleyin. Seks terapisti Dawn Michael, “Moralini yükselttiğinizde daha seksi hisseder ve sizinle daha çok yakınlaşmak ister” diyor. Bonus puan: Onu güldürün. Araştırmalar mizah anlayışının seksi olduğunu söylüyor. Tüm puanlar silinir: Cem Yılmaz’ın şakalarından alıntı yapın.

4- KÜÇÜK HEDİYELER VERİN
Neden işe yarar: Büyük düşünmenize gerek yok; küçük bir aşk notu, minik bir çiçek buketi, akşam yemeği için rezervasyon gibi klasik jestler daima işe yarar. Önemli olan, hangisinden hoşlanacağını iyi bilmek. Bonus puan: Hiçbir özelliği olmayan günlerde, “içimden geldi” diyerek verin. Tüm puanlar silinir: “Hep laf ediyordun, al sana hediye işte” diyerek verin.

5- GÖĞSÜNÜZE ÇEKİP, KULAĞINA FISILDAYIN
Neden işe yarar: Dr. Brandy Engler, “Hem sertlik hem de yumuşaklık içeren bu hareket, ona dair hissettiğiniz tutkuyu yansıtır. Gün içinde ona sevildiğini hatırlatmak için mükemmel bir yol” diyor. Bonus puan: Seks başlatmayın. Bırakın, beklentisi ve heyecanı yükselsin. Tüm puanlar silinir: Direkt kıyafetlerini soymaya başlayın.

30 Dakika İçinde İlşkinizi En Üst Seviyeye Taşıyın

Green temptation kullanan bir kadın, 25 ila 30 dakika içerisinde tam anlamı ile cinsel birleşmeye hazır hale gelir. Var olan tüm cinsel istek duyguları ve arzuları en üst düzeye ulaşır. Bu nedenle en ufak bir müdahale ya da yakınlaşma neticesinde hızlı bir uyarılma söz konusu olur. Bu uyarılma neticesinde çiftlerin ciddi anlamda etkili bir cinsel deneyim yaşamasına, kadının herhangi bir utanma, sıkılma duygusu söz konusu olmadan içinde ki şehveti ortaya çıkarmasına olanak tanır.

Kullanım sürecinin basit olması ve ürünün oldukça kısa bir süre içerisinde etkisini gösteriyor olması, sizlerin zaman kaybetmeden arzuladığınız cinsel deneyimi yaşamasına destek olur. Nitekim green temptation bayan damla ürününü bu alanda yer alan diğer ürünlerden ayıran en temel özelliği budur. Tamamen bitkisel ve sıradan olmayan, özel bir formül ile kısa süre içerisinde etki sunar, ciddi bir cinsel istek artışı sağlar. Sonuç olarak, isteksizlik ve heyecan gibi sorunlar ortadan kalkar, kadın ilişkiye fazlası ile hazır hale gelir.

Bayanlarda Cinsel İsteksizlik Tedavisi

Cinsel isteksizlik veya cinsel soğukluk adını verdiğiminz cinsel sağlık sorunu özellikle bayanlarda kendini göstermektedir.gerek güncel yaşamdan kaynaklı kaygı ve stres gerekse partnerin yanlış yaklaşımı nedeni ile ortaya çıkan bu durum çifler arasında sorunlara sebebiyet verebilmkete. Bayanlarda cinsel isteksizlik tedavisi çözümü kolay bir cinsel sağlık sorunudur.Cinsel sağlık ürünleri arasında yer alan bayan azdırıcı ürünlerin yardımı ile bu sorundan oldukça kolay kurtulabilirsiniz.
Cinsel ilişikide her erkek kendi kadar kadınınında istekli bir duruşa sahip olmasını ister.İki taraftan birisi isteksizlik içierisinde ise cinsel ilişkide tam doyum yaşanması mümkün olmayacaktır. Bu durumda bayanlarda cinsel isteksizlik tedavisi büyük önem kazanmaktır.Bu sorun çözülmediği taktirde erkek alternatif çözüm arayışına girme eyleminde bulunabilir. Bitkisel içeriğe sahip olan bayan azdırıcı ürünler cinsel ilişki öncesi kullanım ile kişiyi ilişkiye hazır ve istekli hale getirmektedir.İçeriğinde kimyasal madde bulunmayan bayan azdırıcılar yan etki içermemekte.

Bayanlarda cinsel isteksizlik tedavisi için kullanılan azdırıcı ürünler cinsel dürtüleri tetikleyerek utanç duygusunu ortadan kaldırmaktadır.Buda cinsel ilişki halinde kadının daha şehvet ve arzulu bir halde aktif olmasını sağlamakta.Partnerinin istekli oluşu erekete ise çok daha zevk ve tahrik duygusunu tetikleyecektir.Bayan azdırıcı ürün kullanımı ile cinsel yaşamanızda oldukça renkli anlar yaşayacaksınız.

Cinsel İlişkide Dokunma Sanatı

Cinsellik dokunma sanatıdır cinsellik dokunmanın doğru yapması gereklidir. Ve doğru yerlere dokunmak sebep gerçekleştireceğini iyi bilmek ve ardından neler olacağını iyi bilmek gerekli bilhassa cinsellikte erocen bölgelerimiz var bilhassa sinir uçlarından varlıklı olan yerler nereler kulak,meme,boyun,karın etrafı,uyluk ili,diz kapağının arka yönü,ayaklar ve tabi ki erocen bölgeler şayet bunlarda yetersiz kalıyorsa bir bayanda azdırıcı hap kullandıra bilirsiniz. Bu bitkisel muhtevalı hapı kadına kullandırdığınız da beğeni almaması doruklara ulaşmaması olası değildir tabi ki de doğru kullanımda bu bitkisel muhtevalı olan azdırıcı hap kullandırırken yarı aç karnına bol su ile ilişkiden 40 dk eskiden kullandıra bilirsiniz böyle afrodizyak bitkisel muhtevalı ürünler hiçbir zaman tok karnına kullandırılmaz tok karnına kullandırdığınız vakit hiçbir yararını göstermeyecektir. Bu tür bitkisel muhtevalı ürünü alırken eczaneden ve yada online eczane sanal alış veriş mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Özellikle popo bölümü kama sutrada vücudunuzun beğeni noktasıdır. Erkeklerde de bayanlarda da normalde dokunmasından aslın da pek haz edilmez adı verilir ama dokunulduğunda ve doğru dokunuşlarda hazzı maksimuma çıkartıla bilinir. Bu bölgelere uygulanan bilhassa küçük dokunuşlar kadifemsi bir yere dokunuyormuş gibi ipeğimsi bir kumaşa dokunuyormuş gibi başlayıp eğlenceli bir orgazmı yaşamaya kafi gerçekte fakat yukarıda cümlelerimize de söylediğimiz gibi eğer bunların hiçbirinden beğeni almıyorsa bu anlattıklarımızdan o vakitte deva azdırıcı ilaçlarla beğeni aldıracaksınız bu ilaçlar lada eğlenceli cinsel ilişkiler birliktelikler sizi beklemektedir.

Cinsel Yaşamınızı Renklendirin

Seks hayatı her çift için en önemli konular arasında ilk sırada gelir. Çünkü cinsel yaşamın doğru şekilde yaşanması, her anlamda avantajlı bir ilişki sürdürülmesini de mümkün kılar. Bu noktada çeşitli unsurlar da devreye girmektedir. Örnek olarak erkekler kendilerini eksik hissettikleri noktalarda bazı erkek cinsel ürünler sayesinde daha iyi sonuçlar alırlar. Öte yandan sadece eksikliklerde değil, daha renkli bir cinsel yaşam sürdürülmesi istendiğinde de bu ürünlere başvurulabilir.

Mastürbatör Ürünleri Çeşitleri

Pek çok farklı cinsel ürün seçeneği arasında mastürbatör oldukça popüler olarak karşımıza çıkar. Bu ürünler ile beraber erkekler en güzel duyguları kendi kendilerine de yaşarlar. Mastürbasyon yaparken alınan hazzın artması da bu sayede daha mümkün olur.

Monotonluktan Kurtulun..

Öte yandan penis pompası da cinsel yaşamı renklendirmektedir. Monotonluktan korkan, daha renkli ve daha ferah bir cinsel yaşama kavuşmak isteyen her erkek bu ürünleri değerlendirebilir. Şimdi siz de pek çok cinsel destek ürünü ile ilgili bilgi alabilir, uygun fiyatlı seçeneklerden de yararlanma şansını elde edebilirsiniz.