2 Eylül 2013

Nasıl Geç Boşalırım

ile admin

Erkeklerin erken boşalma sorunu kadınların da artık bir korkulu rüyası haline dönüşmektedir. Kadın, cinsel ilişkiden zevk almak, tatmin olmak ve mutlu olmak istemektedir. Erken boşalan partneri yüzünden bunların hiçbirini yaşamamakta ve zamanla cinsel hazzın verdiği mutluluğu dahi unutmaya başlamaktadır. Bu durum kişilerin cinsellikten soğumasına ve zamanla cinsel hayatın neredeyse bitmesine sebebiyet vermektedir.
Bunun için nasıl geç boşalırım diyen erkeklerin sayısı da haliyle artış göstermektedir. Geç boşalma aslında oldukça kolaydır. Önemli olan sorunun sebebini öğrenmek ve kalıcı bir çözüm bulmaktadır. Yoksa geciktirici ürünlerin kullanımı ile geç boşalma her şekilde sağlanmaktadır. Eğer partnerinizi memnun etmek ve onu etkilemek istiyorsanız geciktirici hap, geciktirici sprey veya diğer ürün çeşitlerinin kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.
Geç boşalma yöntemleri için ilk yapılması gereken aslında kişinin beynine ve düşüncelerine hükmetmesidir. Bu şekilde geç boşalma sağlanabilmektedir. Eğer tek başınıza bunu gerçekleştirmekte zorlanıyor iseniz psikoterapi görmeniz ve yaşadıklarınızı anlatarak rahatlamanızı da gerçekleştirebilirsiniz.
Erken boşalma sorunu cinsel sorun olmaktan çok bir uyumsuzluk olduğu için bu durumun üstesinden gelmekte oldukça kolaydır. Partnerinin desteği bu anlamda oldukça önemlidir. Hatta geç boşalma tekniklerinden biri olan dur-başla tekniği partnerinin desteği ile gerçekleşir ise çok daha etkili olabilmektedir.
Nasıl geç boşalırım diyen erkeklere bir başka öneri ise seksüel yaşamınızda farklı pozisyonları denemenizdir. Bu şekilde de bir geç boşalma gerçekleşebilmektedir. Geç boşalma yöntemlerinden biri de bitkisel ilaç kullanımıdır. Bazı bitkilerin içerikleri geç boşalmaya çok faydalı gelmekte ve cinsel hayatınızda değişiminin gerçekleşmesini sağlamaktadır.
Cinsel hayatınızda bu yöntemlerin uygulanmasının yanında dilerseniz farklı zevklerin alınması açısından da geciktirici ilaçlar kullanabilirsiniz. Geciktirici ürünlere eczanelerden ve online ecza sitelerinden sahip olabilmektesiniz.