27 Haziran 2017

Ön Sevişme Uzun Seksin Anahtarı

ile admin

Sekste en ileri düzeyde mutluluk ve keyif almak isteyen çiftler. İşte size bunu başarmanın sırrı. Artık uzun soluklu ve fazlası ile zevke doyacağınız bir cinsel birliktelik için ön sevişmeyi uzun tutmanızın çok büyük bir etkisi olacaktır. Kendinizi oral, genital veya anal birlikteliğe tam anlamı ile hazır tutmak için dakikalar süren bir ön sevişme tüm istek duygularınızı arttıracaktır. Vücudunuzun her bölgesine karşılıklı olarak yapacağınız sihirli dokunuşlar libidonun üst düzeye çıkmasını sağlayacak ve daha hevesli olmanın iksiri olacaktır.

Partnerlerin sevişme sırasında birbirlerini tanıması ve isteklerine saygı göstermesi de önemlidir. Hoşlandığınız ya da size zevk veren bir ilişki için tüm bu talepleri göz önünde bulundurmak her şeyin daha da keyifli ilerlemesine neden olacaktır. Dolayısı ile ön sevişme süresinin uzun olması sizin tam anlamı ile fantastik bir birleşmenin de temelini atacaktır.

Yapılan araştırma ve çalışmalarda da sevişmeye önem veren ve zaman ayıran çiftlerin daha mutlu oldukları kanıtlanmıştır. Acele etmeyin ve her daim fantezilerinize harika bir sevişme vakit dilimini de eklemeyi unutmayın.