22 Temmuz 2019

Partnerlerin Cinsel İlişkiden Korkma Sebepleri

ile admin

Stresli iş ve yaşam koşulları, koşuşturmacalar, kendini cinsel hayata tam olarak adapte edememe ve cinsel birleşmelerde istenilen performansın elde edilememesi gibi olumsuz koşullar, seks hayatını monotonluğa sokarak olumsuz etkiler yaratmaktadır. Erkeklerde sıkça rastlanan erken boşalma problemlerini başı çekerken, bunlara önlem olarak öne çıkan geciktiriciler çokça tercih edilmektedir.

Kadın ve erkeğin mükemmel cinsel ilişki hazzında kayganlık hissi çok önemlidir. Zevki artıran bu unsur eğer ki çiftler arasında eksik kalmışsa veyahut kayganlık sağlanabilecek bir durum oluşturulamıyorsa, kesin çözüm kayganlaştırıcılar olmaktadır. Cinsel birleşmenin eşsiz tatmin duygusunu kamçılayan bu ürün, hem kadın hem de erkekler için beğeni ile kullanılarak öne çıkmaktadır.

Penis boyu, bir erkeğin en çok kafasını kurcalayan durumların başında gelmektedir. Bu konuda, penis boyundan şikayetçi olan veyahut daha da büyük bir penis isteği olan erkekler için penis büyütücü ürünler dikkat çekmektedir. Bu ve farklı pek çok destek ürünü çiftlerin tercih ettiği ürünlerde başı çektiği de bilinmektedir. Özel paylaşımları yaşamak isteyen kadın ya erkekler bu destek ürünlerine hemen göz atabilir ve beğendiklerini satın alabilirler.

Erkeklerde sertleşememe problemi cinsel aktivite esnasında penisin gerekli sertliğe erişememesi yada sertleşmenin yeterli  sürdürülememesi durumudur. İleri seviyede yaşanan ereksiyon sorunu ise cinsel birlikteliğe girememe sorununa neden olmaktadır. Halk arasında iktidarsızlık olarak adlandırılan bu durumun tam olarak sertleşme sorunu olarak adlandırılması için asgari 6 ay süre ile devam etmesi gerekir.

Erken Boşalma Önleyici Ürünler

Erkeklerde karşılaşan sertleşme problemi ilişki esnasında penisin hiç sertlik kazanmaması, yeterli sertliğe ulaşmaması ya da vajina içerisindeyken erken sönmesi yani erken boşalma şekilde görülebilmektedir. Sağlıklı bir sinir ve penis sistemi için ereksiyon doğal bir refleks olarak gelişirken sinir sisteminde veya penisin anatomik yapısında oluşan herhangi bir aksaklık sebebi ile söz konusu refleks zarar görebilmektedir.

Cinsel Güç Arttırıcı Ürünler

Sertleşme ve erken boşalma problemi ile karşı karşıya kalan erkekler bir uzmandan yardım alarak sorunlarının psikolojik mi yoksa fiziksel sebeplere mi dayalı olduğunu öğrenmeleri önem taşır. Daha sonra ise uzmanlarının tavsiyesini de alarak bu sorunlarından piyasada özel olarak geliştirilerek satışa sunulan cinsel sağlık ürünlerinden yararlanarak kolaylıkla kurtulabilmektedirler. Sizler de bu tarz sorunlar ile mücadele ediyor ancak gereksinim gördüğünüz ürünü satın almaya çekiniyorsanız en uygun fiyat ve en güvenilir teslimat garantisi ile hizmet vermekte olan cinsel güç arttırıcılar sitesini tercih edebilirsiniz.

Pek çok eczane ve cinsel sağlık ürünleri sitesinin aksine yalnız erkekler için değil bayanlar için de pek çok sağlık ürünü alternatifine sahip olan cinsel güç arttırıcılar son dönemin en çok tercih edilen sitelerinden biri olma özelliğine sahip. Hiç kimse ile yüz yüze görüşme derdine katlanmadan, en güvenilir ve en kaliteli ürünlere tek bir tıkla ulaşmak isteyenlerin ilk adresi olan site de bayan azdırıcılardan erkek performans arttırıcılara dek pek çok ürün bulunuyor.

Couple in bed laughing hiding under white sheets

Ereksiyon Tedavi Edici Penis Sertleştiriciler

Çiftlerin cinsel birlikteliklerinde arzuladıkları hazzı yaşamalarına engel olan ve pek çok erkeğin kendisini eksik gibi hissetmesine neden olan ereksiyon sorunu ile mücadele de tercih edebilecekleri geciktirici ürünler sayesinde artık ereksiyon problemi tarihe karışıyor. Hap kullanmaktan hoşlanmayan beyler için kahve, sprey ve krem gibi alternatifleri de bulunan ereksiyon ürünleri site de en uygun fiyatlarla yer alıyor.

Erken Boşalmaya Son Veren Geciktiriciler

Site de yer alan ve erkeklerin en çok satın aldığı ürünlerden bir diğeri de erken boşalma için özel olarak hazırlanmış ürünler. Bu ürünler de kendi içlerinde sprey, hap ve krem olarak ayrılıyor. Böylece beyler istedikleri ürünü tercih edip hızla kullanmaya başlayarak cinsel birlikteliklerinde maksimum performans ile unutulmaz dakikalara imza atmanın keyfini yaşıyorlar.

Cinsel İlişki Korkusu

Dünya üzerinde evlenmekten kaçınan, sürekli uzak duran ve niye böyle bir tavır içinde olduğunu anlamadığımız birçok insan bulunmaktadır. Aslına bakıldığında yapılan araştırmalar, bu kişilerin cinsel deneyimsizlikleri, korkuları ve eğitimsizlikleri gibi sebeplerle evlenmekten uzak durduklarını göstermektedir.

Erkeklerin Cinsellikten Korkma Sebepleri

Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, bazı erkeklerde görülen bu cinsellik sorununun altında birçok neden olduğunu belirtmektedir. Bu nedenleri ise şu şekilde sıralamaktadır;

  • Cinsel İstismar;

Çocukken yaşanmış olan cinsel istismar olayları erkeklerde cinsellik korkusuna sebep olabilmektedir.

  • Bilinçaltı Sorunlar;

Çocukluk döneminde cinsellik ile ilgili hoş olmayan bir olaya şahit olunduysa ve cinsellikle ilgili görmemesi, duymaması gereken şeyleri biliyorsa; çocuk endişe, korku içinde travma yaşamaktadır.

  • Bağımlılık;

Herhangi bir şeye aşırı bağımlı olan erkekler cinsellik korkusu yaşayabilir.

  • Özgüven Sorunu;

Bir erkeğin zayıf özgüveni ve dış görünüşü ile ilgili olumsuz düşünceler, erkekleri cinsellikten soğutmaktadır.

  • Performans Sorunu;

Performans endişesi yaşayan erkekler cinsellik korkusu yaşamaktadırlar. Bir erkek, cinsel ilişki anında en iyi performansını veremeyeceğini düşünürse, cinsel ilişkiye girme korkusu yaşayabilmektedir.

İlerleyen tıp koşulları eşliğinde insanların karşılarına çıkan sorunların üstesinden gelebilmeleri ve diledikleri gibi hayatlarını sürdürebilmeleri basit bir şeklinde yapılabilmektedir.

Ancak yaşları, işlerinden gelen stresleri, yorgunlukları gibi henüz birçok nedenden dolayı olarak görülen rahatsızlıklarının önüne geçilebilmesi için kimi önlemlerin alınması gerekiyor, bilhassa de cinsel ilişkiler sırasında yaşanılabilecek sorunlardan kurtulabilmek için bu koşul olarak görülmektedir. Geciktirici ürünler erkeklerin cinselliklerini doyasıya yaşayabilmeleri için ihtiyaç duyulan olup, kullanımları vasıtası ile sizler de zevki yarım bırakmayın. Cinsel Zevki yarım bırakmayın cümlesindeki kasta bakılacak olunursa şayet, erken boşalma sorunu olarak her erkeği cinsel yaşamı süresince başına gelebilecek bir vaziyet olarak sayılan bu hadise örgüsünden kurtulmak ve oldukça etkin bir şeklinde cinsel birleşmelerin tam anlamı ile uygulanabilmesi için ihtiyaç duyulan uygulamaların yapması anlamlarına gelebilmektedir. Bunun için de insanların birbirlerini anlamaları, sevmeleri ve beğenmeleri yetmemekte, geciktirici ürünler olarak üretilmiş olan kimi ürünlerin kullanımlarına gereksinim duyula bilmektedir. Geciktirici ürünlerin yasal satış ve kullanımları vasıtası ile erkekler bu ürünlerin kullanımlarını gönül rahatlığı içinde yapabilmekte, böylece sıkıntılarının üstesinden gelerek diledikleri gibi birleşmelere ismim atabilme olanaklarına ulaşabilmektedirler. Sizler de bu ürünlerin kullanımlarını yapın zevki yarım bırakmayın. Aksi takdirde henüz devasa sorunların oluşmasına mani olamadığınız gibi cinsel ilişkilere olan bakış açılarınızın da kötü etkilenmesinden kurtulamazsınız.