31 Ağustos 2012

Penis Büyütücüler Gerçek mi?

ile admin

Penis büyütücü denildiğinde genellikle akla gelen iki ürün grubu söz konusudur. Bunlardan bir tanesi penis büyütücü cihazlar başka bir deyişle aparatlar bir diğeri ise yüksek bir satış grafiğine sahip olan haplardır. Temel olarak aynı olan büyütme prensibine iki ayrı yöntemle sağlarlar. Hatta penis büyütücü cihazlar kendi içlerinde ayrılır. Bu ayrımı uzatma aparatları ve popmalar olarak yapabiliriz. Şimdi esas konumuz olan penis büyütücüler gerçek mi? sorusuna gelelim.
Penis büyütücülerin gerçek olup olmadığı hususunda netlik kazanmak için öncelikle bir penisin nasıl büyüyebileceğini bilmek gerekir. Penis bilindiği üzere üç ana katmandan meydana gelir. Bu katmanlar süngerimsi dokulardır. Beyin sex sinyali verdiğinde bu katmanlara kan pompalanır. Bu bölüm bahsettiğimiz üzere süngerimsi dokulardan meydana geldiği için toplanan kanın geriye gitmesi kısa süreli olmaz işte bu sertlik sürecine ereksiyon denir.
Penis büyütme bu süngerimsi bölümlerin genişletilmesi esasına dayanır. İlgili hücresel yapıda değişiklik kaydedilmesi bu bölgedeki genişleme ile mükün olur. Fakat burada genişlemeden kastımız erekte olmak değil kapasitenin üzerine çıkmaktır. Penis büyütücüler gerçek mi diye soran kişilere verilecek cevabında sırrı burada yatar.

Peki Penis Büyütücüler Nasıl İşleyiş Gösterir?

Penis Büyücü İlaçlar: Penis büyütücü ilaçlar kan aracılığı ile Penisi büyütme hedefleyerek formüle edilmiştir. Bu ilaçlar alındığı taktirde penise kapasitenin fazlası ile üzerinde kan gönderimi olur. Bu durumda penis içerisinde yer alan dokular normalin üzerinde bir genişleme gösterir. Böylelikle hücresel yapıda bölünme meydana gelerek peniste büyüme elde edilir.
Penis Büyütücü Cihazlar: Penis büyütücü aparatlar bir nevi zorunlu egzersiz sağlayan ekipmanlardır. Mantk aynı şekilde süngerimsi dokuyu genişletmektir. Ancak cihazların haptan en belirgin olan farklı hap ve kapsül niteliğindeki ürünler bu işlemi vücudun pompaladığı kan miktarı ile yaparken büyütücü makineler vücudu zorlamaya maruz bırakarak bu işlemi yapar. Büyütücüleri pompalar ve uzatıcılar olarak ikiye ayrılabilir. Pompalar vakumlama yöntemi ile uzatıcılar ise penis başı ve köküne bağlanan mekanizma ile süngerimsi dokuyu zorlar bu sayede hücre bölünmesi ve peniste büyüme meydana gelir.