3 Ekim 2012

Penis Operasyonu

ile admin

Penis operasyonu bilindiği gibi penis büyütme ameliyatları ile gerçekleştirilir. Yapılan bu ameliyatlar ile penis boyunda uzama gerçekleşerek cinsel yaşama kendinizi hazır hissedersiniz. Çoğu erkek kısa penis boyundan dolayı yaşadığı şikayetlerde ötürü cinsel birliktelik yaşayamamaktadır.
Bir kişi cinsel hayatını ne kadar sağlıklı ve mutlu yaşayabilirse normal hayatını da buna orantılı olarak daha huzurlu yaşayabilmektedir. Sizlerde şikayetçi olduğunuz penis boyunu büyütmek için bu gibi ameliyatlar ile gerçekleştirin.
Penis operasyonlarında bir takım risklerin de olduğunu vurgulamak gerekmektedir. Sırf bu yüzden çoğu erkek ameliyat olmaktan çekinmektedirler. Oysaki alanında uzman kişilerce yapılan ameliyatlarda herhangi bir sorun çıktığı gözlenmemektedir.
Günümüzde bilimin ilerlemesi ile bu tür ameliyatlar 2-3 saat içinde yapılabilmektedir. Hatta ameliyattan sonra kişiler normal yaşantısına 2 gün sonra devam etmektedir. Bu süre zarfında penise darbe alınmamasına dikkat edilmelidir.
Darbeye maruz kalan peniste eğriliğin görülme olasılığı oldukça fazladır. Ameliyat olan kişinin 2 ay boyunca cinsel birlikteliğe girmemesi önerilir. Bunun sebebi ise penis kendini yenileyecek ve dokuların gelişim süreci tamamlanacaktır.
Penis ameliyatları, penisin içinde bulunduğu yağ dokusundan dışarı çıkarılması ile yapılarak gerçekleştirilir. Bir başka yöntemi ise özel olarak yapılan dolgu maddeleri ile sağlanmaktadır. Penis ameliyatı olmadan önce kendinizi bu duruma psikolojik olarak hazırlamanız gerekecektir.