İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde sağlık kategorisine ait bir çok farklı ürün bulabilirsiniz.
Sağlığımız için gerekli olan bütün ürünlere çok uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri ile ulaşabileceğiniz firmamızda; cinsel sağlık ürünleri, göz sağlığı, tatlandırıcılar, burun açıcılar, kulak sağlığına kadar aradığınız pek çok ürünü kampanyalardan yararlanarak satın alabilirsiniz. Basit kullanıma haiz ara yüzüyle sitemizde alışveriş yaparken bir taraftan da Whatsapp iletişim hattı üzerinden satın almak dilediğiniz ürünler ya da firmamız hakkında sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz.
Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo hizmeti sunan firmamızın sıhhat kategorisi altında satın alabileceğiniz ürünleri dilerseniz şikayetinize yada ihtiyacınıza bağlı olarak filtreleyebilir, isterseniz de “en çok satanlar, en yüksek fiyat, en düşük fiyat, maksimum oylanan” şeklinde sıralayabilirsiniz.

Burun Açıcı
İnternet üzerinden en kaliteli ve orijinal sıhhat ürünlerini en uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde burun açıcı sprey ve solüsyonlar da bulunmaktadır. Özellikle kış aylarında salgın grip hastalıkları sebebiyle burun tıkanıklığı yaşayan kişilerin gereksinim duyan tüm kaliteli burun açıcı özellikteki medikal ürünler firmamızın envanterinde yer almıştır. Bunun yanında mevsimsel alerjisi ve kronik sinüzit rahatsızlığı olanların da kullanabileceği burun açıcı ürünler en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Göz Sağlığı
Firmamızın sağlık kategorisi altında kampanyalı fiyatlardan satışa sunulan göz sağlığı ürünleri de bulunmaktadır. Gene her yaştan kullanıcılara yönelik uygun fiyatlı medikal ürünler şunlardan oluşmaktadır.

Kulak Sağlığı
sağlık adına ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ergonomik ürünler Eczane firmamızın geniş ürün yelpazesi üzerinden başka yerde bulamayacağınız uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Alan kişi memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdüren firmamızın kulak sağlığı ürünleri şunlardır:

Poblex doğal Balmumu 4 lü Kulak Tıkacı
Poblex Silikon 4lü Kulak Tıkacı
Poblex Kulak Rahatlatıcı Damla 10 ml
Abfen Farma Oksibor Kulak Damlası 30 ml
Kul-Tem Kulak Mumu 2 adet
Pastil
Boğazca ağrısı yaşayanların ve sert öksürükten muzdarip olanların yardımına koşan pastil ürünleri de dört mevsim süresince müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Ücretsiz kargo avantajı ile boğazca pastillerinizi de firmamızın uygun fiyatlarından yararlanarak satın alabilirsiniz:

Cistus Antivirus Pastil 10 tane
Cistus Antivirus Ballı Limonlu Pastil 10 tane
Vocalzone Pastil 12 adet
Vocalzone Pastil 24 tane
Vocalzone Bal Limon Pastil 12 adet
Vocalzone Frenk Üzümü Pastil 24 adet
Vocalzone Bal Limon Pastil 24 tane
Strepsils Şekersiz Çilek Aromalı 16 Pastil
Strepsils Bal ve Limon Aromalı 24 Pastil
Strepsils Mentollü 24 Pastil
Strepsils Herbal Zencefil Aromalı 16 Pastil
Strepsils Herbal Ihlamur Aromalı 16 Pastil
Strefen Limon & Bal 16 Pastil
Strepsils Portakal & C Vitamini Aromalı 24 Pastil
Strepsils Herbal Ekinezya Aromalı 16 Pastil

Hava Nemlendirici
Özellikle kış mevsiminde kaloriferler sebebiyle nemsiz kalan iç mekanların solunum açısından ideal seviyeye getirilmesinde büyük rol üstelenen hava nemlendirici ürünler de firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer almıştır.

Nikotin Sakızı
Sigarayı bırakmak isteyenlerin yardımına koşan nikotin sakızı çeşitlerini de %100 orijinal ürün olarak kampanyalı fiyatlardan satın alabilirsiniz:

Nicorette Freshmint 4 mg 30 Naneli Nikotin Sakızı
Nicorette Freshfruit 4 mg 30 Meyveli Nikotin Sakızı
Nicorette Freshmint 2 mg 105 Naneli Nikotin Sakızı
Nicorette Freshmint 2 mg 30 Naneli Nikotin Sakızı
Nicorette Freshfruit 2 mg 30 Meyveli Nikotin Sakızı
Nicorette Freshfruit 2 mg 105 Meyveli Nikotin Sakızı

Tatlandırıcı
Eczane firmamızın sağlık kategorisi altında kampanyalı fiyatlar ve Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo avantajı ile sahip olabileceğiniz ürünler arasında tatlandırıcı ürünler de bulunmaktadır.