26 Temmuz 2018

Süper Kamagra 100 mg Sildenafil Ereksiyona Çözüm

ile admin

Henüz evvelki makalelerde Ajanta Pharma firmasının erkekler içerisinde sertleştirici ürünleri olan kamagra jel, kamagra hap ve bayanlara kalifiye ürün olan cinsel heves çoğaltıcı lovegra hapın özelliklerinden ve etkilerden bahsetmiştim. Şimdi ise Ajanta Pharma firmasının erkeklerin en fazla cinsel sıhhat meselesi olan erken boşalma ve ereksiyon problemini tek ürün ile ortadan kaldırmasına yardımcı olacak olan Süper Kamagra ürününden söz edeceğim.

Süper Kamagra Nedir?

Hindistan firması olan Ajanta Pharma doğrulusunda erkeklerin en çok görülen iktidarsızlık ve erken boşalma problemini tek ürün ile ortadan kaldırmak içersinde imal edilen ve içinde Sildenafil 100 mg sertleşme sağlaması içersinde Dapoxetine 60 mg erken boşalma meselesi içerisinde sarf edilen ve tek bir hap elde ettikleri üründür.

Sildenafil: Siklik guanozin monofosfat (CAMP) özel fosfodiesterazı tip 5’in (PDE5) seçici bir inhibitörüdür. Ereksiyon meselesi içersinde penis kan damarlarının genişletmek ve kan süratini çoğaltmak içerisinde sarfedilen faktör maddesidir.

Dapoksetin: Kalifiye olarak erken boşalmanın rehabilitasyonu içerisinde tasarlanmış kısa tesirli bir serotonin geri alım inhibitörü (SSRI).

Sildenafil faktör maddesi cinsel uyarılma sırasında korpus kavernozum’da nitrik oksit serbest bırakan ereksiyon fizyolojik mekanizması.

Daha ardından guanilat siklaz enzimini etkinleştirir, bu da siklik guanozin monofosfat (cGMP) düzeylerinin artmasına sebep gerçekleşir, korpus kavernozumda düz adale gevşemesi ve kan akışı sağlar.

Sildenafil faktör maddesi penis korpusu kavernozumunda direk bir gevşetici tesire sahip değildir fakat fosfodiesteraz tip 5’i (PDE5) inhibe ederek nitrik oksidin etkisini çoğaltarak endirekt yollar ile çalışır. Kasların gevşemesi ve kan akışının yükselmesi eşliğinde erkeklerde uzun süreli sert ve dik bir penis elde etmesine imkân karşılamaktadır.

Dapoksetin: Dapoksetin, zaten serotonin taşıyıcısının geri alımını engel olarak etkinliğini sergiler. Ayrıca, dopamin ve norepinefrinin yine alım taşıyıcılarını bağladığı gösterildi.

Süper Kamagra Kullanımı

Ereksiyon meselesi yaşam sürdüren ya da cinsel ilişkilerde aktif kalmak isteyen erkekler sertleştirici hap ve geciktiriciler ile kombin yaparak kullanıyorlardır. İki ürün kullanmak hem parasal yönden daha çok fiyat hem de vakit olarak ikisini tatbik etmek henüz fazla zaman getirecektir. Süper kamagra ürününde bu tür bir vaziyet mevzubahis değildir. Normal sertleştirici hap ücretine hem sertleşme sağlar hem de boşalma müddetini uzatıp cinsel birleşimde henüz aktif kalmanızı sağlar. Diğer sertleştirici hap ürünlerine göre tüketimi aynıdır. Kullanmadan evvel aşırı ihtiyar yemekler yemeyiniz ve ilişkiden minimum 1 saat evvel alınması gereklidir. Sertleştirici özelliği derhal tesir etse dahi geciktirici özelliğinin kana karışması biraz daha çok vakit alacaktır.

Süper Kamagra Mümkün Yan Tesirleri Nelerdir?

Süper kamagra faktör maddesi olarak başka sertleştirici hap ürünleri ile aynısı faktör maddesi olan sildenafil kullanır. Sildenafil faktör maddesi içerisinde kimi kalıcı olmayan yan etkiler gösterir. Bazı görülebilecek yan etkiler ise bunlar olabilmektedir; baş ağrısı, yüzde kızarma, burun tıkanıklığı, anormal görme (hafif ve geçici, genellikle görme azalması, bu arada ışığa duyarlılık ya da bulanık görme artışı). Sildenafil tüketimi ile zamansal temasta ciddi kardiyovasküler, serebrovasküler ve vasküler hadiseler bildirilmiştir. Bu olayların direk sildenafil, cinsel etkinlik, hastanın altta yatan kardiyovasküler hastalığına, bu faktörlerin bir kombinasyonuna ya da başka faktörlere bağlı olup olmadığını saptamak olası değildir.